EXATEL ma kontrakt warty 30 mln zł

Newsy
Żródło: Exatel
Opinie: 2

EXATEL, jako lider w konsorcjum z Telekomunikacją Kolejową, zawarł 17 lipca br. umowę z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na usługi transmisji danych w rozległej sieci VPN MPLS. Wartość umowy to blisko 30 mln zł brutto. Umowa została zawarta w wyniku wygranego postępowania przetargowego na okres 4 lat. Obejmuje budowę rozległej sieci VPN MPLS dla 324 jednostek ARiMR, a także świadczenie usługi transmisji danych. Termin zakończenia realizacji sieci wynosi 11 miesięcy.

Budowa sieci VPN MPLS pozwoli Agencji wdrożyć najnowszy system dopłat dla rolników, umożliwi dużo szybszą transmisję danych pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami, zwiększy bezpieczeństwo przesyłu oraz kilkukrotnie obniży wydatki, ponoszone do tej pory na usługę transmisji danych.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2008-07-18 01:09
  mialem do czynienia z programami i siecią na ktorych pracuje ARIMR najczesciej niezle ale niektore..albo będna to dobre zmiany albo pojda takie wały ze ARIMR i nie tylko rolnicy nie wytrzymają..zobacze jak sie to zmieni i napewno napisze jak testy
  0
 • Users Avatars Mini
  wicher pisze: 2008-07-18 21:54
  Gratuluje EXATELowi
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: