KONTAKT

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem reklamy banerowej lub kampanii contentowej w naszym serwisie to prosimy o kontakt z:

Wojciech.Piechocki@gsmonline.pl

DISPLAY

Reklama banerowa (display) to najpopularniejszy sposób komunikacji marketingowej w internecie. W GSMONLINE.PL Oferujemy wyłącznie formaty, które sprawią, że komunikacja zostanie zauważona i dostrzeżona przez potencjalnych klientów.

Reklama graficzna to świetne narzędzie w kampaniach nastawionych na budowanie wizerunku i wzmacnianie świadomości marki, jak i w kampaniach nastawionych na wzmocnienie sprzedaży.

Rodzaje dostępnych u nas banerów i ich layout w serwisie prezentujemy na schemacie dostępnym poniżej.

CONTENT MARKETING

Oferujemy Reklamodawcom przygotowanie i publikację ciekawych, angażujących treści, które dostarczają Czytelnikom bardzo interesujących i unikatowych informacji. 

Proponujemy m.in.:

  • edytorial/artykuł sponsorowany.
  • testy urządzeń i usług
  • akcje specjalne - cykle artykułów, poradniki itp.
  • wywiady
  • relacje z eventów

Dbamy o to, żeby reklama natywna była jednoznacznie oznaczona jako treść, której partnerem jest dana marka. W ten sposób zapewniamy rzetelność przekazu, a reklamodawca może budować swój wizerunek.

MODELE SPRZEDAŻY

Oferujemy Państwu najbardziej czytelny modelu zakupu powierzchni reklamowej i kampanii contentowej - Flat Fee (ustalona, stała opłata za czas obecności reklamy na stronie). Najkrótszy oferowany przez nas okres kampanii to tydzień.

NASZE STATYSTYKI

Sierpień 2018 r.

Odwiedziny: 555 313
Unikalni użytkownicy: 390 986
Odsłony: 777 677

TARGET

Oferujemy bardzo atrakcyjny koszt dotarcia do najbardziej wartościowych segmentów Klientów. Są to zarządzający zakupami, sprzedawcy POS, prosumenci, early adopters, opinion leaders oraz osoby planujące zakup urządzeń.

DOSTĘPNE BANERY REKLAMOWE