Idea sponsorem strategicznym drużyny IDEA-AMBRA

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 1

Idea jest w 2001 r. sponsorem strategicznym drużyny Idea-Ambra Inline Skate Roller Hockey. Drużyna IDEA-Ambra jest obecnym Mistrzem Polski - w roku ubiegłym zdobyła pierwsze, historyczne Mistrzostwo Polski. Zespół jest członkiem Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Od tegorocznego sezonu reprezentuje barwy PTK Centertel, operatora sieci Idea (GSM 900/1800).
W tym sezonie, Puchar Ligi rozgrywany jest od lutego do końca kwietnia br., natomiast walka o Mistrzostwo Polski zostanie rozegrana w terminie od drugiej połowy maja do 30 września br.  W trakcie sezonu drużynę czekają turnieje międzynarodowe: "The Eagles Cup" w Niemczech,  z udziałem najlepszych drużyn tego kraju, Szwajcarii, Danii, Holandii i Wielkiej Brytanii. Kolejny to "European Cup" - turniej o klubowe Mistrzostwo Europy i "National Cup" w Danii, gdzie IDEA-Ambra zamiast reprezentacji Polski wystąpi w turnieju o Puchar Europy. Drużyna trenuje pod okiem doświadczonego trenera - Włodzimierza Komorskiego, byłego reprezentanta Polski  w hokeju na lodzie, który ma na koncie 87 występów w reprezentacji w latach 1966 - 1971, w tym aż 5 w Mistrzostwach Świata. W roku 1967 otrzymał tytuł "Króla
Strzelców I Ligi".
PTK Centertel (operator sieci Idea) od wielu lat wspiera cenne inicjatywy sportowe, naukowe i kulturalne. Idea - najnowocześniejsza sieć telefonii komórkowej w Polsce - popiera ciągle nowe i dobre pomysły, angażując się w mecenat sportu, kultury i sztuki. Wraz z rozszerzaniem zasięgu na całą Polskę (obecnie 95% populacji Polski jest w zasięgu Idei) oraz udostępnieniem oferty sieci dwuzakresowej Idea wspiera nowe przedsięwzięcia. "Jako sponsor strategiczny drużyny IDEA-Ambra mamy duży udział w procesie popularyzacji tej jeszcze młodej choć pasjonującej i pełnej dynamiki dyscypliny sportu" - uważa Marek Józefiak, dyrektor generalny, PTK Centertel.
PTK Centertel - operator cyfrowej sieci Idea - stara się wspierać potrzebujących oraz obejmować swym mecenatem ważne wydarzenia kulturalne i sportowe. Tylko w ostatnich miesiącach PTK Centertel sponsorował m.in.:

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Polską Akcję Humanitarną, akcję ekologiczną "Sprzątanie Świata", Teatr Witkacego w Zakopanym, Wrocławski Festiwal Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, konferencję "Miasta w Internecie" w Zakopanym, Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych i Krótkometrażowych w Krakowie, Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, Mistrzostwa Europy w Kajakarstwie w Poznaniu, turniej tenisowy Idea Prokom Open, Trójmiejski Maraton Solidarności, Idea Gdynia Olympic Sailing Days, drużynę koszykarzy Zepter-Idea Śląsk Wrocław, Festyn Millennijny pod Pałacem Kultury i Nauki,  cykl koncertów fortepianowych w Filharmonii Narodowej WIELCY PIANIŚCI Z IDEĄ, Międzynarodowy Turniej Tenisa Halowego we Wrocławiu.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Szymon pisze: 2001-03-01 20:53
    Czy to chodzi o takich gosci w spodniach z krokiem w kolanach i w kapturach? A wogóle czy to jest jakiś sport?
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: