INEA także przejmuje klientów TP w Wielkopolsce

Newsy
Żródło: INEA
Opinie: 3

INEA poinformowała, że ma już 10 tysięcy klientów usługi telefonicznej w Wielkopolsce. W ostatnich dniach usługa została udostępniona także mieszkańcom Konina.

Telefon INEA jest wybierany przez abonentów w trójpaku „Cyfrowy Dom” razem z pakietem telewizji cyfrowej i internetem oraz w dwupakach – razem z telewizją cyfrową. W cenniku istnieje ponad 50 możliwych kombinacji pakietów w wariantach na 12, 24 i 36 miesięcy. Usługa jest dostępna w Poznaniu, Grodzisku Wielkopolskim, Wrześni, Śremie, Wolsztynie, Słupcy i Swarzędzu.

Grupa INEA obejmuje swoim zasięgiem blisko 200 tys. gospodarstw domowych w Wielkopolsce, z których 121 tys. korzysta z usługi telewizyjnej, ponad 52,5 tys. z dostępu do internetu, a 10 tys. z usługi telefonicznej. Obecnie Klientami Grupy są mieszkańcy Poznania, Wrześni, Konina, Słupcy, Grodziska Wlkp., Wolsztyna, Swarzędza, Śremu, Turku i Dąbrówki.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  wicher pisze: 2008-08-02 14:15
  I TP znowu traci klientów - oby tak dalej :-P
  0
 • Users Avatars Mini
  Pułkownik pisze: 2008-08-03 00:30
  Sąsiad ma prioblemy z Internetem w Inei niestety.
  0
 • Users Avatars Mini
  maniek pisze: 2008-08-03 19:13
  Ja wczoraj neta nie miałem w nocy ale zadzwoniłem i nad ranem już był(wizyta technika) a kumpel który ma w netii(BSA) już 3 dni kłoci sie z infolinią i chyba zerwie umowe bo net do pracy mu jest pilnie potrzebny a technika ani sladu. Widac w takich sytuacjach dlaczego neostrada jest drozsza od pozostałych:)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: