Motorola wprowadza do Polski swoje słuchawki - za jeden z modeli odpowiada Bose

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Motorola wprowadza do Polski swoje słuchawki - za jeden z modeli odpowiada Bose

Motrola przedstawiła dwa nowe modele słuchawek TWS. Najwyższy model nosi nazwę moto buds+ i powstał przy współpracy z marką Bose. Słuchawki buds+ mają podwójne przetworniki i są zgodne ze standardem Hi-Res Audio. Mają oferować głęboki bas oraz trzy razy więcej detali. Są wyposażone w aktywny system niwelowania hałasu otoczenia ANC i obsługują funkcję śledzenia położenia głowy Dolby Head Tracking.

moto buds+ są uszczelnione i mają normę IP54. Pozwalają na 8 godzin słuchania muzyki na samych słuchawkach i 38 godzin po doładowaniu w etui. Mogą być ładowane bezprzewodowo.

Producent wycenił je na 599 zł, ale możemy je dostać za darmo do smartfonu Motorola edge 50 pro, jeśli zakupimy go do 30 kwietnia włącznie.

W przypadku tańszej wersji słuchawek moto buds musimy zrezygnować z podwójnych przetworników, dźwięku Bose oraz normy uszczelnienia IP54, która została zastąpiona konstrukcją odporną na zachlapanie. W zamian czas działania został wydłużony do 9 godzin dla samych słuchawek i do 42 godzin po doładowaniu w etui. Słuchawki mają po 3 mikrofony każda, także obsługują aktywną redukcję szumów ANC oraz są zgodne z Hi-Res Audio. Ich cena nie jest jeszcze znana.

moto buds

moto buds

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: