Navigo8i w niższej cenie na wakacje

Newsy
Żródło: PPWK
Opinie: 1

Wraz z początkiem wakacji Navigo8i, interaktywny program do nawigacji satelitarnej, oferowany będzie w nowych niższych cenach. Gotowe do nawigacji Navigo8i na karcie SD można teraz kupić w cenie 259 zł, a Navigo8i na płycie CD w cenie 249 zł. Ponadto użytkownik otrzymuje aktualizacje map i oprogramowania na zawsze za darmo.

Sercem Navigo jest mapa Copernicus znana kierowcom w Polsce z wersji papierowej. Użytkownik Navigo8i za pośrednictwem łączności GSM ma możliwość pobrania kompletu informacji o patrolach policji czy utrudnieniach na drodze takich jak korki, remonty i wypadki. Może także sam wysłać zgłoszenia o podobnym zdarzeniu.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Qnio pisze: 2008-06-24 14:10
    Do tej pory używałem AutoMapy ale Navigo to naprawdę fajna alternatywa, zdecydowanie prostsze i łatwiejsze w obsłudze i nie zdzierają co roku za aktualizację mapy jak napuszona AutoMapa. Podoba mi się pomysł Navigo na informowanie o korkach i przed wszystkim patrolach policji. Jak będą mieli klikanaście tysięcy użytkowników, to będzie można w ciszy i spokoju jechać przez Polskę, ale dziś jeszcze trzeba wspomagać się CB, choć funkcjonalność naprawdę jest super przydatna. No i ta mapa... rewela!
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: