Netia 1 nie próbuje walczyć

Newsy
Żródło: Prawo i Gospodarka
Opinie: 3

Netia 1 rozpocznie świadczenie usług połączeń międzystrefowych 1 sierpnia, jednak w bardziej ograniczonym zakresie niż NOM. Netia 1 będzie dostępna, także dla abonentów TP SA, w 15 z 49 stref numeracyjnych, jednak abonenci spółek operatorskich wchodzących w skład holdingu Netia będą mogli korzystać z połączeń TP SA i NOM dopiero po podpisaniu stosownych umów. Netia prowadzi obecnie rozmowy z NOM, jednak nawet w przypadku szybkiego ich zakończenia, abonenci Netii będą mogli łączyć się za pomocą prefiksu 1044 w niezbyt bliskiej przyszłości. W przypadku TP SA stanie się to jeszcze później.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-07-20 12:35
  To po prostu są jaja i przegięcie... Powoli nam się kończy monopol TPSA, ale zastępuje go duopol TPSA i Netia. Ja na szczęście mam możliwośc korzystania zaarówno z połączeń przez NOM jak i przez TPSA. Teoretycznie mógłbym nawet telefon mieć w dwóch sieciach (jedna z nich nie ma możliwości technicznych). Demonopolizacja jest izuloryczna... Rynek są w stanie zdemonopolizować sieci komórkowe, ale jeszcze dość długa droga do tego... ceny w sieciach komórkowych są zdecydowanie za wysokie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Maciek pisze: 2001-07-20 13:47
  Netia próbuje potwierdzić swoje hasło reklamowe "Konkurencja w telekomunikacji"
  0
 • Users Avatars Mini
  Master pisze: 2001-07-21 01:43
  Polskie sieci nie są i jeszcze długo nie będą w stanie niczego zdemonopolizować !!! Niestety! A z Netii jestem zadowolony. Mimo tak nieznacznej rożnicy cenowej w stosunku do TP S.A. Mi się np. przydają rozmowy międzynarodowe VoIP, za które płacę znacznie mniej niż przez TP S.A. (ceny za VoIP są i tak mniejsze niż w cenniku podają!!!). A co do międzymiastowych to do 2003 roku mam także promocję na tańsze połączenia!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: