Netia i telewizja n podpisały umowę o współpracy

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 4

23 czerwca Netia podpisała umowę o współpracy z telewizją n. Współpraca obu firm obejmować będzie przygotowanie, wdrożenie, wspólną sprzedaż i rozwój usług w modelu 3play oraz 2play. Usługi świadczone będą w technologii IP i dostępne dla abonentów szerokopasmowego dostępu do Internetu Netii na większości łącz kablowych własnych operatora oraz na łączach pozyskanych z TP w wyniku uwolnienia pętli lokalnej.

W pierwszej kolejności zaplanowano wdrożenie pilotażowe dla wyselekcjonawanych klientów w Warszawie i Wrocławiu. Celem pilotażu jest przede wszystkim optymalizacja zaprojektowanej technologii oraz procesów dla późniejszego efektywnego wdrożenia komercyjnego. Plany komercyjnego wdrożenia obejmują pełną ofertę programową telewizji n w tym kanały HD. Planowany jest również dalszy rozwój usług i funkcjonalności, które są możliwe do uzyskania dzięki technologii IPTV.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  fifek pisze: 2008-06-23 19:11
  tylko zeby menadzerowie sie nie wymieniali, bo w netii jest taki burdel, ze szkoda pisac... ;(
  0
 • Users Avatars Mini
  Miczu pisze: 2008-06-24 02:48
  To ja ładnie proszę o nauczenie pracowników punktów Play procedury rezygnacji z telewizji N. W moim mieście nikt nie potrafi tego zrobić - jedynie każą list do n wysłać co jest bzdurą bo list może nie dojść i z mojej rezygnacji nici będą. Poza tym ta rotacja na stanowiskach w salonach Playa jest masakryczna, co to za siec w której ludzie nie chcą pracować i się ciągle zwalniają?!?
  0
 • Users Avatars Mini
  viator pisze: 2008-06-24 12:52
  rezygnacja z tv N jest opisana w umowie. tylko trzeba przeczytać to co się podpisuje.
  0
 • Users Avatars Mini
  przemec pisze: 2008-06-24 15:43
  milczu, co Ty chrzanisz...infolinia wprowadza Cie w błąd. salon ma taką samą drogę komunikacji z nka jak Ty...w salonie moga Ci przefaksowac rezygnację, a najlepiej wysłać to samodzielnie na adres korespondecji...po co Ci pośrednik?wysyłasz poleconym i czesc. jeszcze pewnie kupiłeś przez infolinie, a teraz masz moralne pretensje że nikt Ci nie chce pomóc. skoro nie ma informacji z nki drogą oficjalnego komunikatu z n na temat przyjęć rezygnacji, to swoje pretensje kierujesz pod zły adres
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: