Non Stop Świat w ofercie Netii dla firm

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 1

Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne w Polsce, Unii Europejskiej, Kanadzie i USA w taryfie Non Stop Świat – to nowa propozycja Netii dla firm, dostępna także w ramach „Hipnotyzującej Promocji” w pakiecie z Internetem nawet przez pół roku za 2 zł miesięcznie.

Non Stop Świat to propozycja Netii dla małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują swobody w rozwijaniu krajowych i międzynarodowych kontaktów biznesowych bez nadmiernego obciążania firmowego budżetu. W ramach stałego abonamentu za 79,90 zł miesięcznie (przy zamówieniu przez www.netia.pl cena jest obniżona do 69,90 zł) firma otrzymuje nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne w Polsce i Unii Europejskiej a także numery stacjonarne i komórkowe w USA i Kanadzie.

Taryfa Non Stop Świat jest teraz również dostępna w ramach „Hipnotyzującej Promocji dla Firm” – w pakiecie z internetem za 2 zł miesięcznie nawet przez pół roku.

Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszy radiowa kampania reklamowa. Spot nawiązuje do aktualnej kampanii „Hipnotyzująca promocja II” i wykorzystuje hipnotyzującego Tomasza Kota, jednocześnie nawiązując do korzyści płynących z międzynarodowych kontaktów biznesowych.

Kreację przygotowała agencja Brasil, za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest ZenithOptimedia.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    tkubon pisze: 2010-09-14 22:57
    Propozycja ok, ale firmy dużo dzwonią na komórki i przy dużej ilości stawka nawet 29gr brutto nie jest jakoą bardzo atrakcyjna. Przydałyby się do tego jakieś pakiety
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: