Plus wierzy w polską siatkówkę

Newsy
Żródło: PZPS
Opinie: 0

Polkomtel podpisał porozumienie z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, na mocy którego w latach 2009 - 2014 Plus, kontynuując rozpoczętą w 1999 roku współpracę, będzie Generalnym Sponsorem Polskiej Siatkówki.

Porozumienie o współpracy podpisane w dniu ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Pekinie gwarantuje Plusowi tytuł Sponsora Generalnego polskich siatkarskich drużyn narodowych kobiet i mężczyzn oraz drużyn młodzieżowych dziewcząt i chłopców. W ramach współpracy znak firmowy Plusa będzie jedynym znakiem komercyjnym na siatkarskich strojach reprezentacji Polski.

W latach 2009 – 2014, w których obowiązywać będzie porozumienie, Plus poszerzy dotychczasowy zakres współpracy z PZPS. Zostanie m.in. głównym sponsorem najważniejszych wydarzeń siatkarskich organizowanych w Polsce, w których będą brały udział drużyny narodowe mężczyzn i kobiet. Długofalowy plan wsparcia Polskiej Siatkówki przez Plusa jest wynikiem strategii zaplanowanej na zdobycie medali podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie w roku 2012 oraz medalowego udziału w planowanych do zorganizowania w Polsce mistrzostwach świata mężczyzn w roku 2014.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: