"Reporter Olimpijski" na Plus.pl

Newsy
Żródło: Norbsoft
Opinie: 4

Norbsoft przygotował na zlecenie Polkomtel aplikację sportową „Reporter Olimpijski” umożliwiającą odczytywanie na bieżąco w telefonie komórkowym informacji z Olimpiady w Chinach. Aplikacja umożliwia i znacznie ułatwia stałe obserwowanie wyników Polaków osiąganych na Olimpiadzie.

”Reporter Olimpijski to wynik doskonałej współpracy trzech firm: Polkomtel S.A., Agora S.A. oraz Norbsoft Sp. z o.o. – mówi Tomasz Witt, Prezes Zarządu Norbsoft – Oczywiście jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu, iż po raz kolejny mogliśmy dostarczyć użytkownikom wygodną i przydatną aplikację”

Najważniejsze z funkcjonalności „Reportera Olimpijskiego” to prezentacja wyników osiąganych przez Polaków na Olimpiadzie, zdjęcia, komentarze, wyniki i składy polskich reprezentacji siatkarskich (kobiety, mężczyźni) oraz wydarzenia dnia. Aplikacja umożliwia automatyczną aktualizację danych w trybie online, w trakcie rozgrywanych wydarzeń sportowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą oglądać relacji z Olimpiady na żywo w telewizji, na przykład w związku z jej nocnym nadawaniem z Chin.

Menu Reportera Olimpijskiego składa się z następujących elementów:

 • Wydarzenia Dnia

 • Siatkówka Kobiet

 • Siatkówka Mężczyzn

 • Polacy na Olimpiadzie

 • Punktacja medalowa

Przykładowe obrazki z aplikacji “Reporter Olimpijski”:

     

Aplikacja „Reporter Olimpijski” dostępna jest do pobrania w cenie 2,44 PLN na portalu Plus.pl

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2008-08-12 15:02
  stad juz tylko krok do mobinej reklamy.pomysl z darmowym wapem to strzał w 10,co prawda opłaty za transfer przy sciaganiu kontentu kosmiczne(simplus,36,6 za100kb po wap 2pln,mixplus za 100kb po wap 6,10 pln),ale gdy ceny spadną do rozsądnego minimum ten rynek rozwinie sie jeszcze bardziej.szkoda ze nie napisali ile "waży" ta aplikacja,podejrzewam ze kolo150kb,czyli 2,44 +transfer?
  0
 • Users Avatars Mini
  Wojtek pisze: 2008-08-12 16:14
  na nokii 6300 aplikacja wazy 117kb, pobralem i dziala gites
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2008-08-12 18:16
  Jak dla mnie żenujące są wypowiedzi podobne do Twojej mirekb. Pytasz o cenę i ile waży bo zapłacisz za transfer... Naprawdę można te informacje przeczytać w porannej gazecie - za 2 złote, w internecie po powrocie do domu (abonament) itd. Po drugie, żenujące bo dane są pozyskiwane on-line - i sądzę, że znacznie więcej będziesz musział zapłacić za pobieranie danych niż za ściągnięcie aplikacji. No i na koniec - jeśli ciągle za drogo - nie ma obowiązku używać ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2008-08-13 11:10
  @wlo Twoje wypowiedzi nie sa dla mnie zenujące a nawet czesto masz racje.moze nie zauważyles ale czepiam sie dlatego,ze w tym newsiem nie jest jednoznacznie zapisane czy jest opłata za transfer.za to konkurencyjnym wortalu juz to podali.czepiam sie bo konsument ma PRAWO wiedziec za co placi i ile placi.wiem,Ty nie masz takich problemów bo masz dobre abo itp..
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: