Sport za darmo - wśród hitów Barcelona i Real Madryt

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Sport za darmo w Vectrze - wśród hitów Barcelona i Real Madryt

 

Vectra udostępniła kanał Eleven Sports 1 w formule otwartego okna. Z promocji mogą skorzystać klienci korzystający z oferty telewizyjnej, którzy na co dzień nie mają tego kanału w swoim pakiecie. Dotyczy to abonentów telewizji cyfrowej, telewizji internetowej z dekoderem oraz użytkowników serwisu tvsmart.pl. Dostęp został włączony bez dodatkowych opłat i potrwa do 3 maja.

 

Termin akcji nie jest przypadkowy, bo najbliższe dni zapowiadają się intensywnie dla kibiców. W drugiej połowie kwietnia transmitowane będą m.in. półfinały Pucharu Niemiec z udziałem Bayeru Leverkusen, Bayernu Monachium, VfB Stuttgart i SC Freiburg. W tym samym czasie na antenie pojawią się także mecze hiszpańskiej ligi, w tym spotkania FC Barcelony i Realu Madryt. W ramówce znalazł się również jeden z najgłośniejszych meczów Serie A, czyli starcie AC Milan z Juventusem.

 

Na początku maja widzowie będą mogli obejrzeć także kolejne wydarzenia z lig portugalskiej i francuskiej, a 3 maja transmisję z wyścigu Formuły 1. Vectra liczy więc na to, że otwarte okno zachęci klientów do śledzenia sportu właśnie w okresie, gdy kalendarz transmisji jest szczególnie bogaty.

 

Do 3 maja stacja będzie dostępna na pozycji 22 dla użytkowników TV Smart 4K Box, na pozycji 122 dla pozostałych dekoderów oraz na stałej pozycji 230, niezależnie od rodzaju urządzenia.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: