T-Mobile G1 - na razie bez precyzyjnych planów polskiej premiery

Newsy
Opinie: 6

T-Mobile w Nowym Jorku oficjalnie przedstawił telefon T-Mobile G1, pierwsze urządzenie mobilne z systemem Android. Telefon powstawał we współpracy z firmą Google i ma zaimplementowane m.in. aplikacje Google Talk, Google Maps Street View, Calendar, Gmail, YouTube. Urządzenie ma ekran dotykowy i klawiaturę QWERTY. Amerykanie mogą już zamawiać telefon na stronie www.T-MobileG1.com. Urządzenie będzie sprzedawane od 22 października w cenie 179$ z umową na 2 lata i abonamentem (usługa głosowa i transmisja danych). W listopadzie T-Mobile G1 będzie także sprzedawany w Wielkiej Brytanii. W innych krajach europejskich telefon pojawi się w I połowie roku - będą to Niemcy, Austria, Czechy i Holandia. T-Mobile nie podał informacji o rynku polskim. T-Mobile G1 korzysta z technologii WLAN, EDGE i 3G. Klient e-mail wspomaga tzw. pełny HTML, a telefon obsługuje zarówno POP3, jak i konta IMAP. T-Mobile G1 jest urządzeniem typu multitasking - np. można przeglądać strony internetowe i w tym samym czasie pobierać pocztę. G1 jest wyposażony w kamerę 3 megapiksele. Domyślnym sklepem muzycznym dla G1 będzie Amazon MP3. Aplikacje będzie można pobierać z Android Market. Telefon będzie sprzedawany z kartą 1 GB.

 

Duże galerie zdjęć telefonu T-Mobile G1 znajdują się:

Prezentacja

Android Market

Reklama

Prezentacja aplikacji Google

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  stasiu_j pisze: 2008-09-24 01:24
  Na tych zdjęciach wygląda jak tania, chińska, plastikowa zabawka z odpustu...
  0
 • Users Avatars Mini
  goral-1 pisze: 2008-09-24 12:07
  Trafi na allegro wczesniej, z naszych sieci pozostaje liczyć na to, że Era jednak poda jaka przypuszczalne datę premiery w Polsce w przyszlym roku.
  0
 • Users Avatars Mini
  eggsample pisze: 2008-09-24 15:34
  Fakt, To wygląda jak qpa, taniaczek. Ale funkcje podstawowe dla internetu ma. Jak ktoś potrzebuje maile i strony, Naszą klase HEHE to bedzie zadowolony. Tmobile i google komedia. U nas pewnie Plej i Hjułałej bedą montować wynalazki.
  0
 • Users Avatars Mini
  dziubek pisze: 2008-09-25 18:06
  stasiu_j: starają się dopasować do IPHONA
  0
 • Users Avatars Mini
  stasiu_j pisze: 2008-09-27 20:11
  dziubek: iPhone jest śliczny :) Gdyby nie jego przesadzona cena i braki w oprogramowaniu/funkcjonalności to już dawno byłby mój :P Mi się marzy iPhone z Windows Mobile (ale z takim, żeby tak samo, ładnie wyglądał jak ten OS w applowskim telefonie :)
  0
 • Users Avatars Mini
  pyr pisze: 2008-09-29 15:32
  stasiu_j polecam Ci Samsung Omnia - wygląd lepszy niż iPhone o funkcjach juz nie wspomnę.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: