Cyfrowe UPC w Trójmieście

Newsy
Żródło: UPC
Opinie: 0

UPC rozpoczyna sprzedaż usługi telewizji cyfrowej w Trójmieście. Od 23 lipca oferta telewizji cyfrowej UPC stanie się dostępna dla wszystkich mieszkańców Trójmiasta, Rumii, Starogardu Gdańskiego oraz Kowali, znajdujących się w zasięgu sieci. Z usługi telewizji cyfrowej UPC mogą już korzystać mieszkańcy Warszawy, aglomeracji katowickiej, Wrocławia, Opola i Krakowa.

W ramach oferty telewizji cyfrowej UPC klienci mają do wyboru dwa pakiety: Select i Max:

Pakiet Select: to zestaw kanałów ogólnorozrywkowych i tematycznych obejmujący programy oferowane dotąd w analogowym Pakiecie Pełnym oraz wiele nowości, których nie było dotąd w ofercie UPC. Obecnie to ponad 70 programów, w tym 2 w wysokiej rozdzielczości (HD).

Pakiet Max: to bogaty wybór programów telewizyjnych, obejmujący wszystkie kanały pakietu Select i dodatkowo szeroki wachlarz niemal 30 różnorodnych tematycznie nowości programowych. Pakiet Max to możliwość wyboru spośród blisko 100 kanałów, w tym 4 kanałów HD.

Pakiety Premium: oferta programowa telewizji cyfrowej UPC jest dodatkowo wzbogacona o kanały Premium. Wśród kanałów Premium znajdą się pakiety: Canal+ (6 kanałów, w tym 2 HD) oraz HBO
i Cinemax (6 kanałów, w tym 1 HD).

Wśród propozycji skierowanych do abonentów z Trójmiasta i okolic znajdzie się również kanał TVP Info Gdańsk.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: