Orange Warsaw Festival 2008 - darmowe koncerty The Fugees, Kelly Rowland, Apollo 440

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 3

6 września w Warszawie odbędzie się Orange Warsaw Festival 2008. Pierwsza edycja Orange Warsaw Festival jest zorganizowana przez Orange we współpracy z miastem stołecznym Warszawa i Sony BMG. Koncerty będą darmowe. Głównymi gwiazdami zagranicznej sceny są Wyclef Jean, twórca zespołu The Fugees, Kelly Rowland, oraz Apollo 440. Polską scenę zdominowały projekty muzyczne: W Hołdzie Tadeuszowi Nalepie, którego pomysłodawcą jest Jan Borysewicz oraz Cafe Fogg. Utwory Fogga wykonają Mika Urbaniak, Maria Sadowska, Aleksandra Nieśpielak, Sławek Uniatowski i Pinnawela.

Występom gwiazd muzyki towarzyszy noc teatrów organizowana przez Stowarzyszenie ENTER. 15 spektakli można oglądać nie tylko w teatrach, ale również w nietypowych miejscach, jak Plac Konstytucji czy Dworzec Centralny. Jedną z atrakcji będzie również Miasteczko Orange.

Osoby, które nie zdążą dotrzeć na Plac Defilad, mogą oglądać transmisję z koncertów na żywo w swoim telefonie komórkowym Orange, w Internecie oraz w sieci kablowej (IPTV). Specjalnie dla swoich klientów Orange i TP będą bezpłatnie udostępniać materiał z koncertów jeszcze przez pół roku od wydarzenia. Użytkownicy Orange mają również możliwość ściągnięcia związanego z koncertem ekskluzywnego kontentu: dzwonków i ring back tonów. Specjalny serwis WAP (SMS o treści FESTIWAL pod nr 8089) dostarcza najnowszych informacji poświęconych Orange Warsaw Festival.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2008-09-05 12:07
  czemu nie informowali o tym wczesniej??urodziny orange 19 wrzesnia,ciekawe jakie dadzą promocje..oby nie takie jak rok temu=żadne..
  0
 • Users Avatars Mini
  hans pisze: 2008-09-05 13:37
  Darmowe koncerty dla tych którzy NIE SĄ w orange. :-)))
  0
 • Users Avatars Mini
  mietek pisze: 2008-09-06 14:45
  i po co oni robią te koncerty? mogliby wprowadzić lepsze oferty. byłem na takim jednym koncercie. pewnie pamiętacie super koncert Stinga na wyścigach. totalna klapa, bilbordy orange większe od telebimu ze stingiem, nic nie było słychać, go godzinie ochronie odechciało się wszystkiego i wpuszczali ludzi bez biletów nie mówiąc już o przeszukiwaniu...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: