Telekarty SIMPLUS w bankomatach sieci EURONET - komunikat prasowy

Newsy
Żródło: Plus GSM
Opinie: 3

Z dniem 27 lutego br. sieć Plus GSM umożliwiła zakup Telekart SIMPLUS w bankomatach sieci EURONET. Telekarty będą dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w sieci ponad 400 bankomatów Euronet na terenie całej Polski.

Zakupu telekart w bankomatach Euronet można dokonać za pomocą krajowych i zagranicznych kart bankowych VISA oraz Mastercard. Bankomaty Euronet, w których dostępna będzie nowa usługa, oznaczone są naklejką z logo SIMPLUS oraz dużą naklejką “Tu kupisz telekarty”. Dostępne nominały to 50 PLN, 100 PLN oraz 150/180 PLN. Wkrótce w bankomatach pojawi się także telekarta o nominale 30 PLN.

Zakup telekarty przypomina wypłatę gotówki w bankomacie. Po wyborze menu "Telekarta SIMPLUS" oraz nominału następuje autoryzacja transakcji. Klient otrzymuje wydruk, na którym znajdują się wszystkie dane transakcji oraz instrukcja zasilenia konta wraz z 14-cyfrowym telekodem. Zasilenie konta polega na wykonaniu bezpłatnego połączenia na numer 5555 z telefonu SIMPLUS i podaniu telekodu z telekarty. Zakup Telekarty SIMPLUS w bankomacie Euronet nie jest obciążony żadną dodatkową prowizją.

Od 1 lutego br. oferta na telekarty poszerzona została o nowy nominał o wartości 30 PLN, przedłużający ważności konta SIMPLUS o 30 dni dla usług i połączeń wychodzących. Dodatkowo wydłużono okres ważności do 180 dni dla nominałów 100 PLN i 180 PLN. Obecna oferta Telekart SIMPLUS stanowi najszerszą i najlepiej dopasowaną do potrzeb użytkowników ofertę kart uzupełniających na rynku usług przedpłaconych w Polsce.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-03-01 20:55
  Mi kiedyś zdarzyło się przy wypłacie pieniędzy, że się skończył papier w drukareczce bankomatu... Co wówczas?
  0
 • Users Avatars Mini
  Sain pisze: 2001-03-02 01:09
  do Szymana: wtedy ma się poprostu pecha ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-03-02 04:06
  Właśnie wczoraj (czwartek) mi się zdażyło, że w drukareczce w bankomacie skończył się atrament/tusz... i nawet nie wiem ile mi kasy zostało na koncie po wypłacie... Więc już się zraziłęm do takiego sposobu kupowania usług.... POZDRAWIAM
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: