UPC Biznes - nowa oferta promocyjna

Newsy
Żródło: UPC
Opinie: 0

13 września br. UPC wprowadziło nową promocje w ofercie UPC dla biznesu.

Oferta ma zapewnić każdej firmie, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, elastyczne i wygodne rozwiązania w korzystnej cenie. UPC Biznes to najszybsze łącze internetowe o przepustowości aż do 120 Mb/s, linie telefoniczne z nawet 1500 minutami w abonamencie na połączenia do sieci stacjonarnych i komórkowych w Polsce i 44 innych krajach Europy i świata, to najtańsze połączenia do sieci komórkowych już od 23 groszy za minutę. To także stały dostęp do informacji, między innymi, dzięki kanałom Telewizji Cyfrowej UPC, poświęconym tematyce biznesowej. UPC Biznes to również specjalne upusty dla klientów i brak pakietyzacji usług - teraz każdy, w zależności od prowadzonej działalności, może dopasować poszczególny składnik oferty do profilu firmy.

UPC Biznes to:

  • Pełna dowolność i elastyczność w wyborze usług - możliwość skomponowania własnej oferty

  • Pomoc doradcy klienta biznesowego UPC dla małych i dużych firm ułatwiająca wybór usług odpowiadających ich potrzebom

  • Superszybki Internet (do 120 Mb/s)

  • Najtańsze połączenia telefoniczne na numery komórkowe - od 23 gr/min

  • Do 1500 minut w ramach abonamentu na połączenia do sieci stacjonarnych i komórkowych w Polsce i 44 innych krajach

  • Dostęp do biznesowych informacji, dzięki kanałom Telewizji Cyfrowej UPC.

  • Najwyższe standardy i czerpanie z międzynarodowego doświadczenia w rozwoju i sprzedaży usług telekomunikacyjnych dla biznesu

Superszybki Internet

Usługa internetowa dla firm, Biznes Internet, dostępna jest w 8 wariantach zróżnicowanych pod względem prędkości pobierania, wysyłania danych. Klienci, którzy zdecydują się na zakup jednego z wariantów (osobno lub z usługą telefoniczną lub telewizyjną) mogą również skorzystać z Pakietu Bezpieczeństwa UPC, który skutecznie zabezpiecza komputery przed wirusami, a także spamem, phishingiem oraz innymi niepożądanymi lub niebezpiecznymi treściami w sieci. Można wybrać także wygodę bez zbędnych kabli z Bezprzewodowym Internetem UPC. Przy wyborze Internetu Pro obie, wyżej wymienione, opcje dostępne są w cenie miesięcznego abonamentu, który zaczyna się już od 65 zł netto. Najniższa prędkość z nowego portfolio UPC Biznes to 15 Mb/s.

Tani telefon - 1500 minut w ramach abonamentu do 44 krajów i na komórki

Nowe taryfy Biznes Telefon i Biznes Telefon Pro to nawet 1500 minut w abonamencie na połączenia do sieci stacjonarnych i komórkowych (Era, Plus i Orange) w Polsce i 44 innych krajach (w tym także USA, Chiny i Tajlandia), a połączenia do sieci komórkowych poza abonamentem - już od 23 groszy za minutę. Biznes Telefon Pro to oferta telefoniczna dla firm, w której już w najtańszym abonamencie już za 39 zł netto miesięcznie, klienci otrzymują 100 minut na połączenia do sieci komórkowych , do sieci stacjonarnych w Polsce i zagranicą. Abonament zawierający minuty na połączenia komorkowe i zagranicę to unikalne rozwiązanie na rynku. Biznes Telefon z kolei, to 100 minut do sieci stacjonarnych w Polsce w ramach abonamentu już za 26 zł netto . Przenoszenie numeru telefonu do UPC jest bezpłatne.

Telewizja Cyfrowa UPC

Biznes Telewizja Pro i Biznes Telewizja to uzupełnienie oferty Internetu i telefonu, zapewniające przedsiębiorcy stały dostęp do informacji, między innymi, dzięki kanałom poświęconych tematyce biznesowej. Telewizja Cyfrowa UPC to bogata oferta ponad 111 kanałów (Biznes Telewizja Pro) lub 82 (Biznes Telewizja), które można oglądać w znakomitej jakości obrazu i dźwięku, w tym w wysokiej rozdzielczości HD. To także możliwość korzystania z funkcjonalności, takich jak, nagrywanie, wielokrotne przewijanie oraz zatrzymanie telewizji na żywo. Dostęp do Telewizji Cyfrowej UPC możliwy jest już od 39 zł netto miesięcznie. Oferta Telewizji Cyfrowej dla Biznesu to także dodatkowe pakiety takie jak Super HD, Canal + i FilmBox.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: