Z rodziną wychodzi się na Plus

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
W Plusie z rodziną wychodzi się najlepiej na abonamentach

Ponoć z rodziną wychodzi się najlepiej tylko na zdjęciach. To maksyma nie znajduje jednak potwierdzenia w przypadku oferty rodzinnej w Plusie. Tam razem z rodziną można wyjść na plus całkiem nieźle, korzystając ze specjalnych abonamentów. 

Plus

Oferta rodzinna w Plusie to abonamenty, już od 29 zł/miesięcznie z rabatami przez rok. Przenosząc numery i wybierając abonamenty w tej cenie, otrzymujemy paczkę 50 GB z dostępem do najszybszej sieci 5G w całej Polsce. Pozwala to na swobodne surfowanie w internecie i oglądanie seriali w najwyższej jakości. Dochodzą do tego nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Jeśli jednak ktoś w abonamencie rodzinnym potrzebuje większej paczki danych, to może wybrać też pakiet 120 GB za 49 zł/mies. z rabatami lub 250 GB za 69 zł/mies. z rabatami.

Plus

Jakie to daje oszczędności? Nowy klient, aby móc skorzystać z abonamentu rodzinnego za 29 zł/miesięcznie z rabatami, kupuje pierwszy abonament głosowy za minimum 59 zł/miesięcznie lub telewizję Polsat Box za minimum 30 zł/miesięcznie. Następnie do ww. opcji przenosi do Plusa kolejny numer w ramach oferty rodzinnej za 29 zł/miesięcznie z rabatami i płaci przez pierwszy rok za dwa numery tylko 88 zł/mies. z rabatami (59 zł+29 zł=88 zł). Poza tym abonenci oferty rodzinnej otrzymują Disney+ w prezencie na rok. Gdyby klient kupił dwa takie numery oddzielnie i miał jeszcze dopłacić 28,99 zł miesięcznie za dostęp do Disney+ to cena ta skoczyłaby do 146,99 zł. A więc oszczędność jest naprawdę spora. 

Plus

Oczywiście z im większej liczby numerów w ramach abonamentu rodzinnego w Plusie korzystamy, tym oszczędności będą większe – a Plus daje możliwość dokupienia nawet 5 numerów w ramach abonamentu rodzinnego z rabatami na rok. Gdy klient dokupi do pierwszego numeru w cenie 59zł/miesięcznie, dwa numery w abonamencie rodzinnym za 29 zł/miesięcznie z rabatami, to miesięcznie będzie płacić przez pierwszy rok 117 zł z rabatami. W przypadku, gdyby trzy takie abonamenty kupował bez promocji rodzinnej, to rachunek przez rok wynosiłby 205,99 zł miesięcznie (uwzględniając opłatę za dostęp do Disney+).

Aby ułatwić proces migracji do nowych ofert klientom innych sieci, Plus uruchomił specjalną usługę Samo się Przenosi.  Wystarczy, że klient zostawi swoje dane kontaktowe na specjalnej stronie internetowej plus.pl/samosieprzenosi, a sprzedawca Plusa skontaktuje się z nim i pomoże w całym procesie.

Plus

To jednak nie wszystko, bo w ramach oferty rodzinnej Plus oferuje też mobilny internet domowy 5G/LTE z podwojoną liczbą GB – czyli 200 GB – w cenie od 19 zł/miesięcznie z rabatami. Przy czym w tym przypadku dodatkowym warunkiem otrzymania rabatu specjalnego i podwójnej ilości gigabajtów jest zakup sprzętu na raty 0%, np. routera.

Warto też wspomnieć, że Plus jako lider 5G w Polsce, daje za darmo możliwość korzystania z tej najnowszej technologii wszystkim użytkownikom sieci korzystającym z ofert Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Mix, Plus na kartę, Plus Internet, Plush ABO oraz Plush na kartę. Oczywiście dotyczy to także ofert rodzinnych. Dodatkowo operator rozszerza swój zasięg i już dziś ponad 20 mln mieszkańców Polski w prawie 1000 miejscowościach na terenie całego kraju jest w zasięgu 5G Plusa, czyli najszybszej sieci komórkowej w Polsce według niezależnych rankingów.

Plus

To jednak nie koniec rodzinnych bonusów. Użytkownicy, którzy są w zasięgu światłowodu, mogą skorzystać z oferty dla rodzin z internetem do 300 Mb/s już za 19 zł/miesięcznie z rabatami. Jeśli ktoś potrzebuje większej prędkości może przez rok za 29 zł/miesięcznie z rabatami mieć łącze do 600 Mb/s lub do 1 GB/s za 39 zł/miesięcznie z rabatami. Również w tych ofertach operator proponuje dostęp do Disney+ na rok w prezencie.

To materiał sponsorowany - powstał na zlecenie firmy Polkomtel.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: