1055 - cennik

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 5

Netia 1 rozpocznie świadczenie usług międzystrefowych od 1 sierpnia 2001 roku. W pierwszym etapie usługi będą dostępne w 15 strefach numeracyjnych, ale Netia 1 zwróciła się już do TP S.A. w sprawie udostępnienia swoich usług na terenie całego kraju.

Zgodnie z umową z TP SA Netia 1 rozpocznie świadczenie usług międzystrefowych na terenie następujących stref numeracyjnych: warszawska, poznańska, łódzka, krakowska, katowicka, gdańska, rzeszowska, szczecińska, olsztyńska, bydgoska, wrocławska, lubelska, kaliska, opolska, pilska.

Abonenci TP S.A. , którzy zechcą korzystać z usług Netii przez wybór prefiksu 1055 będą podpisywać umowę z Netią 1. Otrzymają tym samym możliwość skorzystania z tańszych połączeń międzystrefowych. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 1 minuta połączenia międzymiastowego w sieci Netia 1 kosztować będzie 35 groszy netto (43 grosze brutto), zaś za połączenia zrealizowane w godzinach od 18:00 do 8:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty, niedziele i święta przez całą dobę abonent zapłaci 21 groszy netto (26 groszy brutto) za 1 minutę połączenia.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: