Nowe rozwiązania w aplikacji mobilnej Allegro

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Allegro wprowadza nowe rozwiązania do swojej aplikacji

Allegro wprowadziło nowe funkcje w swojej aplikacji mobilnej.

Dzięki nim można teraz bezpośrednio w aplikacji przechowywać karty lojalnościowe, korzystać z serwisu eBilet.pl oraz łatwiej wystawiać oferty na Allegro Lokalnie.

Użytkownicy Allegro mają teraz również wygodniejszy dostęp do wszystkich informacji o przesyłce dzięki funkcjonalności Moje przesyłki dostępnej tylko w aplikacji mobilnej. Jest ona widoczna na ekranie głównym, co pozwala jednym kliknięciem przejść do statusu przesyłek, sprawdzić oczekiwany termin dostawy czy zdalnie otworzyć skrytkę automatu Allegro One Box oraz wyświetlić QR kod do odbioru przesyłki w Paczkomacie Inpost.

Już wcześniej nowi użytkownicy aplikacji mogli zyskać 5 Monet za instalację i kolejne 5 - za pierwszy zrealizowany zakup, co pozwala im zapłacić mniej podczas zakupów. Aplikacja to także wyszukiwanie pożądanych produktów obrazem. Pozwala ono znaleźć aktywne oferty z wielu kategorii (m.in. supermarket, zdrowie, uroda, kultura i rozrywka, dom i ogród, moda i wielu innych) jedynie poprzez zrobienie zdjęcia poszukiwanego artykułu. W ramach aplikacji mamy wgląd w istotne informacje także po dokonanym zakupie: dzięki funkcji Moje przesyłki użytkownicy mogą zarządzać przesyłką i jej odbiorem.

Aplikacja Allegro jest do pobrania w Google Play i AppStore - nowe funkcjonalności są dostępne dla wersji 7.66 na Android oraz 6.66 na iOS.

Miesięcznie już 7 milionów użytkowników aktywnie korzysta z aplikacji mobilnej Allegro.

Allegro wprowadza nowe rozwiązania do swojej aplikacji

Allegro wprowadza nowe rozwiązania do swojej aplikacji

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: