Zamki Yale wpuszczą do domów kurierów DHL

Newsy
Opinie: 0
Yale ogłasza partnerstwo z DHL, aby zaoferować usługę dostaw do domu

Yale ogłosiło partnerstwo z DHL, aby umożliwić szwedzkim konsumentom korzystanie z dostawy paczek do domu. Oficjalne wdrażanie tej inicjatywy rozpocznie się wczesną jesienią na obszarach kilku podmiejskich szwedzkich miast, w tym Sztokholmu, Malmö i Göteborga. W niedalekiej przyszłości, usługa zostanie wprowadzona w innych znaczących szwedzkich miastach z zamiarem ekspansji do innych krajów w 2023 roku.

Nowa usługa ogranicza do minimum czynności wymagane ze strony konsumenta, ponieważ Yale wysyła tymczasowy, zaszyfrowany kod, który pozwala firmie uzyskać dostęp przy pomocy inteligentnego zamka Yale. Następnie konsument zatwierdza zlecenie dostawy lub usługi w aplikacji Yale Access, śledząc każde żądanie dostępu, od początku do końca. Użytkownik usługi ma również opcję odrzucenia żądania dostępu lub wyboru innego, bardziej odpowiedniego czasu dostawy.

Aby aktywować usługę, potrzebny jest kompatybilny inteligentny zamek Yale, taki jak Linus Smart Lock z inteligentną klawiaturą Yale lub Yale Doorman, oraz aplikacja mobilna Yale Access. Subskrypcję Yale InHome można aktywować za pomocą kodu aktywacyjnego w aplikacji.

Dzięki nowej współpracy z DHL paczki mogą być pozostawione za zamkniętymi drzwiami, eliminując ryzyko rozminięcia się z kurierem i konieczności podróży do punktu odbioru lub całkowitego przełożenia usługi.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: