Dwa filmy w cenie jednego

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Dwa filmy w cenie jednego

Wybierając teraz jedną pozycję z katalogu „Dwa filmy w cenie jednego” w Vectra VOD, kolejny tytuł otrzymamy w prezencie.

Wśród propozycji znajdziemy m.in. najnowsze produkcje wytwórni The Walt Disney Company — „Mała syrenka” oraz „Między nami żywiołami”, czy znane bajki, takie jak „Aladyn”, „Król Lew” i „Mulan”, jak również kinowe hity np. „Avatar”, „Strażnicy Galaktyki: Volume 3” lub „Życie Pi”.

Dzięki aplikacji TV Smart GO i serwisowi tvsmart.pl oferta dostępna jest dla wszystkich, nie tylko abonentów Vectry.

Jak wypożyczyć dwa filmy w cenie jednego?

Abonenci korzystający z usługi telewizji z dekoderem TV Smart 4K BOX muszą wybrać odpowiednią opcję na pilocie lub w menu dekodera i wyszukać dedykowany katalog „Dwa filmy w cenie jednego”. 

Dostęp do promocyjnego zbioru filmów mają także klienci, którzy nie mają wykupionej usługi telewizyjnej ale korzystają z usługi internetowej lub telefonicznej w Vectrze. Z Vectra VOD skorzystają oni za pośrednictwem aplikacji TV Smart GO lub strony www.tvsmart.pl. W obu przypadkach koszt wypożyczenia filmu zostanie doliczony do miesięcznej faktury.

Do katalogu będą mieli również dostęp użytkownicy niebędący abonentami operatora. Za dwa filmy w cenie jednego zapłacą oni za pośrednictwem udostępnionych form płatności.

Z biblioteki Vectry można korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: