eFLEET firmy eTOP

Newsy
Żródło: eTOP
Opinie: 0

Firma eTOP Sp. z o.o. zaprezentowała system wspomagający zarządzanie flotą samochodową o nazwie eFLEET. eFLEET jest uniwersalnym programem do zarządzania flotą samochodową w systemie on-line. Aplikacja działa w oparciu o przeglądarkę WWW, co pozwala na dostęp do systemu niezależnie od miejsca pobytu.

Dzięki realizacji wszystkich procesów w trybie on-line, osoba odpowiedzialna za park samochodowy firmy ma dokładną informację dotyczącą stanu i dyspozycyjności swojego mienia. System pozwala na gromadzenie, analizowanie i raportowanie dowolnie wybranych informacji o pojeździe, użytkowniku, leasingobiorcy, przebiegu auta, stanu technicznego pojazdu, przeglądów, napraw, tras, które auto przebyło, szkód komunikacyjnych itp. Możliwe jest dołączanie do systemu dodatkowych informacji, takich jak zdjęcia, protokoły itp. Dzięki działaniu systemu w czasie rzeczywistym, istnieje możliwość sprawdzania poprzez sieć Internet wszelkich spraw związanych z zarządzaniem flotą komunikacyjną.

Bardzo silną stroną systemu jest moduł raportowania, dzięki któremu w dowolnym miejscu i czasie osoby do tego upoważnione mogą wygenerować praktycznie dowolny raport dotyczący zarządzania flotą. Mogą to być informacje o konkretnym kliencie/ użytkowniku, informacje o płatnościach, zestawienia kosztów itp. Dodatkowo, zaimplementowany moduł archiwum pozwala na generowanie długoterminowych historii klienta, uwzględniając wszelkie zmiany czasowe.

Więcej informacji: www.etop.pl

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: