Era sponsoruje nowy program muzyczny w TVP2

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 5

Era sponsoruje nowy muzyczny program TVP2 – Hit Generator.

Od 21 lutego br. miłośnicy muzycznych programów na żywo będą mogli obserwować zmagania uczestników nowego programu „Hit Generator”. Program jest kolejnym muzycznym wydarzeniem sponsorowanym przez sieć Era w ramach projektu Era Nadaje Rytm.

W programie, obok znanych polskich artystów, wezmą udział również debiutanci. Występ na żywo będzie dla nich okazją do zaprezentowania swoich umiejętności w gronie profesjonalistów, przed publicznością w studiu i przed telewidzami.

Podczas 16 odcinków wszyscy uczestnicy wykonywać będą premierowe utwory i rywalizować o najwyższe miejsce na liście przebojów Hit Generatora oraz o tytuł Super Hitu. Zwycięski przebój wybiorą telewidzowie w głosowaniu SMS-owym. Profesjonalnych wskazówek udzielać im będzie Loża Komentatorska, w której zasiądą muzycy Zbigniew Hołdys i Wojciech Olszak oraz aktorka Edyta Jungowska.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  goral-1 pisze: 2009-02-10 16:10
  A nasza klasa bedzie miec serial w tvp szoook
  0
 • Users Avatars Mini
  kotq pisze: 2009-02-10 19:04
  No to ladnie, dobrze ze TVP ma takiego sponsora i ze moze dalej organizowac takie programy. Era nadaje rytm bylo wporzo ostatnia akcja jaka mi nachodzi na mysl to byl You Can Dance dla TVN.
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2009-02-10 23:02
  Mamy tyle muzycznych kanałów... Nie oceniam programu, ale poziom tvp już mówi sam za siebie. Jeszcze dyskusyjna sprawa abonamentu...
  0
 • Users Avatars Mini
  benny pisze: 2009-02-11 10:50
  no ale na kanałach muzycznych tego typu show raczej nie robią. Ja może rzucę okiem na kilka odcinków, ale nie ma co ukrywać, takie programy ludzie wręcz kochają, więc nic dziwnego, że powstają kolejne. a że z abonamentem krucho, to Era pomaga
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2009-02-14 19:26
  A jeszcze Ci Polscy "artyści" :D Znając tvp, to będą same "sławy". Zobaczymy co z tego wyjdzie:)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: