Ericsson T39 w Polsce - komunikat

Newsy
Żródło: Ericsson
Opinie: 10

Ericsson wprowadza nowy, trójsystemowy telefon T39 wyposażony w Bluetooth. Telefon T39 posiada GPRS (General Packet Radio Service) dla szybkiego przesyłania danych, technologię bezprzewodową Bluetooth, która pozwala na komunikację bez kabli, zaawansowane Zarządzanie Informacjami Osobistymi (PIM) i wiele innych równie ważnych funkcji. Ericsson T39 umożliwia szybkość transmisji danych z prędkością 43.2 kbps i posiada GPRS. GPRS pozwala na natychmiastowe połączenie z Internetem poprzez telefon T39, umożliwiając użytkownikom otrzymywanie e-maili bezpośrednio przez telefon oraz pozwala cieszyć się szybkim połączeniem z usługami WAP. Dzięki GPRS użytkownik ma pełen dostęp do wszystkich usług Mobilnego Internetu. GPRS pozwala na płacenie jedynie za ilość przesłanych danych a nie za czas połączenia.

  Podłączenie do Internetu aktywuje się automatycznie przy włączeniu telefonu. Dane można otrzymywać w każdej chwili. Nie ma czasu oczekiwania, czasu łączenia, stresu. Co więcej, z T39, użytkownik może być podłączonym do Internetu i równocześnie informowanym o nadchodzących rozmowach. Kiedy telefon dzwoni, sesja przesyłania danych jest zawieszana na czas rozmowy. T39 posiada WAP 1.2.1, który umożliwia przesyłanie tajnych informacji, takich jak numer karty kredytowej, w sposób szyfrowany, niedostępny dla nieupoważnionych osób. T39 wspiera pełne zabezpieczenie WAP- kodowanie, integrację, identyfikację klienta i serwera. E-mail przez telefon T39 umożliwia wysyłanie i otrzymywanie pełnych funkcjonalnie e-maili. Wszystko w jednym: telefon ma skrzynkę odbiorczą, nadawczą, zachowywanie szkicu, opcje przekazywania i odpowiadania na e-mail. Stale podłączony do serwera POP3 gdziekolwiek w Internecie, skrzynka odbiorcza T39 aktualizowana jest automatycznie, pozwalając zachować do sześciu wiadomości. Telefon posiada także możliwość zachowania sześciu załączników, które mogą być przejrzane na dołączonym urządzeniu. T39 pracuje jak szybki modem do podłączenia laptopa czy PDA do strony internetowej. Dodatkowo, T39 posiada funkcję EMS (Enhanced Messaging Service), która umożliwia użytkownikom tworzenie, wysyłanie i otrzymywanie wiadomości SMS nie tylko z tekstem, ale także jako kombinację tekstu, obrazków i melodii. Biuro z daleka od biura T39 posiada Zarządzanie Informacjami Osobistymi (PIM), które pozwala użytkownikom zachowywać i systematycznie zarządzać nazwiskami kontaktowymi, numerami telefonów, adresami e-mailowymi w ten sam sposób w jaki robi się to w komputerze. Kalendarz w T39 jest małym organizerem, w którym można zachować szczegóły spotkania, obejrzeć swój dzień, tydzień i miesiąc oraz uaktywnić przypominacz. T39 wspiera SyncML, otwarty standard synchronizacyjny, który umożliwia użytkownikowi synchronizowanie danych pomiędzy ich PC, laptopem czy PDA. Łatwe podróżowanie z Bluetooth T39 oparte jest na rewolucyjnej technologii Bluetooth. Jest to tanie rozwiązanie radiowe, zaprojektowane w celu likwidacji kabli pomiędzy połączonymi urządzeniami. Oznacza to, że użytkownik może łatwo zsynchronizować T39 z PC, laptopem czy PDA bez używania kabli, w obszarze do dziesięciu metrów. Wirtualny Asystent Osobisty T39 jest telefonem wielofunkcyjnym, który uczyni przenośny biznes łatwiejszym niż kiedykolwiek do tej pory. Posiada funkcje niezbędne dla zapracowanych profesjonalistów: rozmowy konferencyjne, przekazywanie rozmowy, aktywację głosową, przekierowania, różne sygnały dzwonka dla różnych numerów. Dodatkowo, użytkownicy mogą tworzyć, edytować i przesyłać elektroniczne wizytówki. Przesyłanie odbywa się pomiędzy podobnymi telefonami, laptopem, PDA czy PC poprzez użycie Bluetooth, portu na podczerwień lub kabla. Ericsson T39 ma czas czuwania do 300 godzin (około 12 dni) i czas rozmowy do 11 godzin.

Opinie:

Opinie archiwalne (10):

Komentuj

Komentarze / 10

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Paul pisze: 2001-07-24 21:04
  Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby Ericsson dał mi go na rok do przetestowania...
  0
 • Users Avatars Mini
  Wujek Tom pisze: 2001-07-24 21:32
  Bardzo fajnie tylko zastanawia jaka będzie cena tego cacka.Na stronce www.mphone.co.uk kosztuje sama sluchawka 280 funtów.
  0
 • Users Avatars Mini
  jarecki pisze: 2001-07-24 23:21
  drobna uwaga do redakcji: nie warto by było zamieścić zdjęcie tego cudeńka ?
  0
 • Users Avatars Mini
  Adi pisze: 2001-07-24 23:59
  Kto usilnie w Ericssonie trzyma te wspaniałe mikroskopijne wyświetlacze, praca na nich to szczyt przyjemności i ergonomii.
  0
 • Users Avatars Mini
  jarecki pisze: 2001-07-25 01:04
  drobne podziękowanie redakcji: ooo dziękuję-tak lepiej :)
  0
 • Users Avatars Mini
  jarecki pisze: 2001-07-25 01:07
  A ta dużawa antenka wbijająca się w ciało, łamiąca się lub po prostu przeszkadzająca to też szczyt przyjemności i ergonomii... Co do wyswietlaczy-niektóre Ericssony (380) mają wyświetlacz aż za duży jak na swoje możliwości... Dobrze że choć bateria trzymać ma w 39 długo, bo to chyb był najgorszy feler Eryków...
  0
 • Users Avatars Mini
  drapacz pisze: 2001-07-25 13:16
  Ja lubie Eryka R320 i ww modelek wlasnie za antenke, uzywam czesto aby sie podrapac po pleckach. Jak mialem nokie 6210 to przebóg się nie dało. Widze ze ten eryk tez to ma i jest dla mnie ok.
  0
 • Users Avatars Mini
  Sylwek pisze: 2001-07-25 12:30
  Gdybo u ns kosztowal rownowartosc 280 GBP bez aktywacji to z aktywacja powinien kosztowac ok 600-800 pln+vat. To by nie bylo tak bardzo drogo.
  0
 • Users Avatars Mini
  IDA pisze: 2001-07-25 14:19
  Do Sylwka 1GBP=5,9499zł wg kursu średniego z dnia 24 lipca 2001 r.tzn. że 280 GBP to równowartość 1.665,97zł dodajac VAT cena nowego eryka wynosi 2.032,48( oczywiście bez opłaty aktywacyjnej)W Polsce będzie kosztował około 2.999,99 zł (na razie era i idea)
  0
 • Users Avatars Mini
  niki pisze: 2001-07-25 21:09
  A wg mnie praca z tym telefonikiem nawet przy tak malym wyswietlaczu jest w porzadku. Wszystko jest gdzie trzeba i bez zbednych bajerow. W takim telefonie nikt nie przewiduje uzywania animowanych ikon i tym podobnych bzdetow. Ale jesli niektorzy nie potrafia czytac tylko ogladaja obrazki to juz ich sprawa ;-)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: