EuroSMS2008 - gra Sirocco Mobile i Polsatu

Newsy
Żródło: Sirocco Mobile
Opinie: 2

Sirocco Mobile na zlecenie TV Polsat stworzyło EuroSMS2008. To pierwsza gra sportowa na telefony komórkowe, w której gracze z różnych krajów mogą rywalizować ze sobą “na żywo”. Projekt jest realizowany we współpracy z Telewizją Polsat i partnerami zagranicznymi.

Gra bazuje na emocjach związanych z Euro 2008. Przez cały maj toczyły się eliminacje narodowe, w których przez aplikację Java, stronę WAP lub wysyłanie SMS gracze mogli rywalizować o miejsce w reprezentacji piłkarskiej EuroSMS. W czerwcu rozegrane zostaną mecze międzynarodowe pomiędzy Polską, Niemcami, Austrią i Chorwacją, a więc identycznie jak w grupie B Mistrzostw Europy. Do wygrania wiele cennych nagród dla wszystkich graczy narodowych reprezentacji.

Strona technologiczna projektu została dostarczona przez Sirocco Mobile. Obejmuje ona zarówno aplikację na telefony komórkowe, system po stronie serwerów, jak i obsługę gry SMS i WAP. Korzysta z niej Telewizja Polsat oraz media zagraniczne – ProSieben, 9Live Channel, Kabel 1, Sat 1 w Niemczech i Austrii.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  xes pisze: 2008-06-23 13:04
  Już prawie koniec Euro, a tu dopiero ten news? GOL budzi się trochę z ręką w nocniku...
  0
 • Users Avatars Mini
  Domin pisze: 2008-06-23 13:15
  To raczej chlopaki z Sirocco zaspali i dopiero przygotowali news - zobacz xes kto jest zrodlem tego newsa. To nie jest autorski news, a jedynie wklejenie informacji prasowej z sirocco.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: