Garmin-Asus nüvifone

Newsy
Żródło: ASUS
Opinie: 1

4 lutego br. Garmin i ASUSTeK Computer (Asus) zawiązały strategiczny sojusz, którego rezultatem będzie wspólne projektowanie, produkcja i dystrybucja telefonów komórkowych z funkcją LBS. Obie firmy rozpoczęły już współpracę nad nową linią zróżnicowanych telefonów komórkowych, które trafią do sklepów pod nazwą Garmin-Asus nüvifone. Obie strony mają nadzieję wprowadzić na rynek w ciągu roku kilkanaście modeli z tej serii. Pierwszy z nich zostanie zaprezentowany na Światowym Kongresie Telefonii Komórkowej w Barcelonie, odbywającym się w dniach 16-19 lutego 2009.

Wszystkie urządzenia z serii Garmin-Asus nüvifone będą projektowane według pomysłów zastosowanych w oryginalnym nüvifone, obsługując przy tym LBS i bezproblemowo łącząc się, komunikując oraz udostępniając funkcje nawigacyjne. Pierwszy Garmin nüvifone zapowiedziany w roku 2008 zmieni nazwę na Garmin-Asus nüvifone G60. Urządzenie to pojawi się w sklepach w pierwszej połowie 2009 roku. Dodatkowe informacje na temat Garmin-Asus nüvifone G60 będą udostępnione podczas Światowym Kongresie Telefonii Komórkowej.

Funkcja LBS jest rdzeniem serii Garmin-Asus nüvifone. Oferuje ona ten sam, głosowy system nawigacji krok po kroku, który dostępny jest w nowoczesnych, przenośnych urządzeniach nawigacyjnych Garmin typu PND. Przechowywane w pamięci mapy oraz miliony interesujących miejsc pozwalają kierowcom szybko znaleźć dany adres, budynek, a także szukać miejsca przeznaczenia według kategorii. Dodatkowo, nüvifone to szybki dostęp do Internetu, dzięki funkcji przeszukiwania lokalnych sieci. Urządzenie to wykorzystuje moc globalnej sieci telekomunikacyjnej, a informacje o miejscowych sprzedawcach i atrakcjach są ciągle aktualizowane. Nüvifone korzysta również z funkcji Ciao, aplikacji sieciowej, która łączy ze sobą różne lokalne sieci w jedną.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: