Jest nowy Garmin Instinct Crossover za 550 euro

Newsy
Opinie: 0
Garmin Instinct Crossover

Garmin zaprezentował nową wersję zegarka z serii InstinctInstinct Crossover ma fluorescencyjne "analogowe" wskazówki i wyświetlacz. Instinct Crossover kosztuje od 549.99 euro. 

Analogowe wskazówki znajdują się nad cyfrowym wyświetlaczem i mogą błyskawicznie się rozsunąć w razie potrzeby skorzystania z inteligentnych funkcji. Zegarek został skonstruowany zgodnie z normą MIL-STD-810 jest odporny na temperaturę i wstrząsy oraz wodoodporny do 10 ATM. W przypadku znacznego wstrząsu zegarka podczas aktywności, RevoDrive zapewni automatyczną kalibrację, aby zagwarantować dokładne odmierzanie czasu.

Osoby ceniące brak konieczności ładowania w zegarkach analogowych docenią długi czas pracy w trybie oszczędzania baterii. Pozwala on na korzystanie z tradycyjnych funkcji analogowych, takich jak godzina, data i stoper. Jeżeli uruchomione zostaną zaawansowane funkcje monitoringu aktywności, Instinct Crossover Solar może zapewnić 70 dni pracy na baterii w trybie smartwatcha z ładowaniem słonecznym. Z kolei podstawowy Instinct Crossover oferuje prawie miesiąc pracy baterii w trybie smartwatcha i ponad 110 godzin w trybie GPS.

Instinct Crossover ma m.in. zaawansowane monitorowanie i ocenę jakości snu oraz profil aktywności Health Monitoring. Nowy smartwatch oferuje funkcje takie jak pułap tlenowy, pulsoksymetr, wiek sprawnościowy, stan wytrenowania, obciążenie treningowe i efekt treningu, status HRV i asystent regeneracji.

Instinct Crossover można sparować ze smartfonem, dzięki czemu użytkownicy będą mogli otrzymywać powiadomienia na nadgarstek, korzystać z płatności zbliżeniowych Garmin Pay oraz zsynchronizować się z Garmin Connect i Connect IQ.

Garmin Instinct Crossover ma GPS z trybem TrackBack oraz opcją zapisywania charakterystycznych punktów.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: