GOPR Grupa Sudecka będzie korzystał ze smartfonów Cat

Newsy
Opinie: 0
Bullitt Group oficjalnym partnerem technologicznym GOPR Grupa Sudecka. Wytrzymałe telefony Cat S62 Pro pomogą w akcjach ratunkowych

Bullitt Group została partnerem technologicznym Grupy Sudeckiej GOPR. W ramach współpracy przekazane zostały smartfony Cat S62 Pro z kamerą termowizyjną.

Grupa Sudecka GOPR to jedna z siedmiu grup regionalnych Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Prowadzi akcje ratownicze, szkolenia i działalność prewencyjną na terenach górskich Sudetów Środkowych i Wschodnich oraz Masywu Ślęży. 

Grupa działa łącznie na obszarze 2 400 km², gdzie znajduje się sieć szlaków turystycznych o długości 1 600 km. Grupę tworzy łącznie 130 ratowników górskich. W ubiegłym roku udzielono pomocy aż 411 osobom na terenie górskim i 472 osobom na zorganizowanych terenach narciarskich, a wszystko to mimo długiego okresu zamknięcia stoków ze względu na pandemiczne ograniczenia. Przekłada się to na wzrost liczby interwencji rok do roku nawet o 20 proc.

Cieszymy się, że możemy wspierać działania ratowników z Grupy Sudeckiej GOPR – odważnych, wytrzymałych, profesjonalnych, a przede wszystkim niezawodnych ludzi, niosących pomoc każdego dnia. Tak jak oni sami, także i nasz sprzęt gotowy jest do pracy w każdych, nawet ekstremalnych warunkach, stanowi więc idealne uzupełnienie wyposażenia każdego GOPRowca. Mamy nadzieję, że przekazane urządzenia pomogą uratować wiele żyć. – powiedział Nathan Vautier, CEO, Bullitt Group.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: