Huawei P9 w Polsce - relacja z premiery

Newsy
Opinie: 5
Dariusz Marnic

Wczoraj w warszawskich Arkadach Kubickiego odbyła się polska premiera smartfonów Huawei P9 i P9 Plus. Huawei podał ceny wszystkich wersji swoich flagowców, które będą dostępne na polskim rynku:

  • Huawei P9 (3 GB, 32 GB)- cena smartfona na rynku otwartym 2399 zł - dostępny jest także w ofercie wszystkich operatorów w kolorach: tytanowym i srebrnym. 
  • Huawei P9 (4 GB, 64 GB)- cena smartfona na rynku otwartym 2699 zł
  • Huawei P9 Plus  - cena smartfona na rynku otwartym 3199 zł

Na razie nie będą dostępne w Polsce wszystkie wersje kolorystyczne. P9 Plus również pojawi się trochę później.

Każdy model telefonu Huawei P9 objęty będzie szczególną ochroną producenta w postaci dodatkowej, rocznej gwarancji (łącznie 3 lata) i 3 miesięcznej ochrony wyświetlacza na wypadek przypadkowego uszkodzenia ekranu. Dodatkowo istnieje możliwości bezpłatnej wymiany urządzenia, jeśli dojdzie do awarii komponentów sprzętowych w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu. Aby uzyskać Pakiet Serwisowy Premium należy zarejestrować się oraz aktywować HUAWEI ID w aplikacji HiCare (dostępnej w telefonie) do 30 dni od daty zakupu telefonu. 

Wraz z wprowadzeniem Huawei P9 na polski rynek ruszy szeroko zaplanowana kampania reklamowa z udziałem Roberta Lewandowskiego, który od zeszłego roku jest ambasadorem marki Huawei w Polsce oraz krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. 

Kampania pod hasłem „Zobacz każdy szczegół” startuje 27 kwietnia i obejmie następujące kanały: TV, kino, OOH (billboardy, siatki wielkoformatowe, nośniki w centrach handlowych (LCD), internet, media społecznościowe, radio. Równolegle uruchomione zostanie szeroko rozumiane wsparcie w obszarze BTL/Retail obejmujące: specjalne ekspozycje produktów w punktach sprzedaży, animacje w wybranych salonach i promocje sprzedaży.

Inne informacje na temat Huawei P9:

Zdjęcia:

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: