Huawei Watch GT 2 za 899 zł - w prezencie bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeLace

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Watch GT 2

Huawei zaprezentował w Warszawie nowe produkty, które wprowadza do Polski. Jest zegarek, opaska sportowa, słuchawki i smartfon. Zgodnie z przewidywaniami zabrakło Mate 30.

Huawei Watch GT 2 będzie można kupić w przedsprzedaży między 14 a 27 października – w tym okresie klienci otrzymają bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeLace.

Smartwatch wejdzie do regularnej sprzedaży 28 października. Rekomendowana cena urządzenia to 899 zł.

Urządzenie będzie dostępne w przedsprzedaży i w regularnej sprzedaży w T-Mobile, a także w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik i Neonet, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym marki.

18 listopada do sprzedaży w Polsce trafi Huawei Watch GT 2 dedykowany kobietom.

Szczegółowe informacje o zegarku Huawei Watch GT 2 są tutaj

Słuchawki Huawei FreeBuds 3 będą dostępne w Polsce od 22 listopada w rekomendowanej cenie 699 zł w oficjalnym sklepie internetowym marki, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie oraz u partnerów: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik Neonet.

Szczegółowe informacje o słuchawkach Huawei FreeBuds 3 są tutaj

Huawei nova 5T to Honor 20 sprzedawany pod marką Huawei. Smartfon będzie dostępny w Polsce w trzech kolorach: niebieskim, czarnym i fioletowym.

Huawei nova 5T będzie dostępny w sprzedaży od 28 października w rekomendowanej cenie 1999 zł.

Będzie można go nabyć w oficjalnych kanałach sprzedaży marki, w tym w sklepie internetowym oraz w sieci Plus, a także w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik i Neonet.

Nasze wrażenia z korzystania ze smartfonu Honor 20 są tutaj

Huawei Band 4 trafi do sprzedaży od 11 października w rekomendowanej cenie 199 zł w sklepie internetowym, w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz u partnerów: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik i Neonet.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: