Poczta Polska największym klientem eService

Newsy
Opinie: 0
eService obsługuje ponad 530 tysięcy terminali w Polsce i Europie

Według danych na koniec 2021 r. eService procesował transakcje dla 532,4 tys. terminali płatniczych działających w 11 krajach Europy. W ciągu ostatniego roku eService zwiększył ich liczbę o prawie 37 tys. Wynik ten osiągnięto w efekcie wzrostu organicznego – bez przejęć mniejszych agentów rozliczeniowych i ich klientów.

Mimo utrudnień związanych m.in. z pandemią oraz światowym kryzysem dostępności półprzewodników, w minionym roku rozliczyliśmy transakcje o wartości ponad 271 miliardów zł. Ustanowiliśmy przy tym wiele nowych rekordów pod względem liczby i wartości transakcji zrealizowanych przez eService - tylko w grudniu było ich ponad 10. Odnotowaliśmy również duży wzrost liczby zamówień na terminale POS i usługi bramki płatniczej. Na osiągnięte wyniki złożyły się między innymi nowe i przedłużane kontrakty z dużymi partnerami, w tym naszym największym klientem - Pocztą Polską. – podsumowała Joanna Seklecka, Prezes Zarządu eService Sp. z o.o.

W minionym roku eService zrealizował blisko 3 miliardy transakcji płatniczych na terminalach POS działających pod własną marką oraz obsługiwanych na rzecz siostrzanych spółek grupy EVO Payments.

Ponad połowa (53,5 proc.) spośród 532 tys. urządzeń obsługiwanych przez eService działa na rynku polskim, a pozostałe na 10 rynkach Europy, w tym najwięcej w Niemczech (85 tys.).

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: