iPad Mini i Watch SE 2 taniej tylko dziś

Newsy | Promocje
Opinie: 0
iPad Mini i Watch SE 2 taniej tylko dziś

W sklepie iBood kupimy dziś taniej tablet i zegarek Apple

Za iPada Mini (2021) 8,3" | 64 GB | Wi-Fi zapłacimy 2084,95 zł, zamiast 2819,95 zł. Obniżka o 26%.

Zegarek Apple Watch SE 2. generacji GPS | 40 mm dostaniemy w cenie 1044,95 zł 1214,95 zł. 14% taniej.

Do ceny urządzenia trzeba doliczyć jeszcze koszt wysyłki, która wynosi 29,95 zł.

Obie oferty dostępne są tylko dziś do końca dnia.

Z promocji można skorzystać tutaj

Tablet jest oznaczony jako produkt "As Is" , co oznacza, że jest nowy, bez śladów użytkowania, jednak w zestawie nie ma kabla, ładowarki i oryginalnego opakowania.

iPad Mini 2021 jest wyposażony w chipset A15 Bionic. Jego ekran to 8,3 calowy wyświetlacz Liquid Retin z technologią True Ton. Z przodu tabletu mamy ultraszerokokątny aparat 12 MP. Do tego na tylnej obudowie umieszczono kamerę 12 MP. Tablet możemy bezprzewodowo połączyć z internetem za pomocą Wi-Fi. Dzięki Bluetooth 5.0 podłączymy do niego różne urządzenia beż użycia kabla. Działa on pod kontrolą systemu operacyjnego iPadOS 15. Dzięki zastosowanej tu baterii możemy korzystać z tabletu bez ładowania przez 10 godzin. iPad jest kompatybilny z Apple Pencil (2. generacji, brak w zestawie).

Nasz test iPada Mini 2021 jest tutaj

Obudowa zegarka jest lekka i wykonana w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu. Apple Watch SE ma kopertę o średnicy 40 mm, wyposażoną w ekran OLED Retina. Dzięki niemu możesz odbierać połączenia i odpowiadać na wiadomości bezpośrednio z nadgarstka. Watch SE monitoruje twoje kroki, puls oraz treningi, a także śledzi jakość twojego snu. Dodatkowo, wyposażony jest w funkcje GPS, kompas oraz umożliwia odczyt wysokości w czasie rzeczywistym.

Zegarek jest wodoodporny do głębokości 50 metrów, co oznacza, że możesz go nosić podczas pływania lub brania prysznica. Apple Watch SE ma wbudowany system wykrywania ciężkich upadków, który automatycznie wezwie służby ratunkowe w razie potrzeby. Ponadto, zegarek umożliwia szybkie i bezpieczne płatności dzięki funkcji Apple Pay.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: