iPhone OS 3.0 w lecie z MMS i cut, copy, paste

Newsy
Żródło: Apple
Opinie: 7

Apple zaprezentował oprogramowanie iPhone OS 3.0 beta release wraz z uaktualnionym pakietem Software Development Kit (SDK) dla twórców oprogramowania. W SDK jest ponad 1000 nowych API (Application Programming Interfaces). Są to m.in. funkcja zakupów w aplikacji, połączenia Peer-to-Peer, API dla akcesoriów, dostęp do biblioteki muzycznej iPod, nowy API dla map *wykorzystanie Google Maps w aplikacji) oraz dla funkcji Push.

W nowym oprogramowaniu pojawi się ponad 100 nowych funkcji m.in. cut, copy i paste; MMS, poziomy widok dla maili, tekstu i notatek, stereo Bluetooth, synchronizacja notatek dla PC i Mac, funkcja suffle przez potrząsanie, blokada rodzicielska w programach TV, filmach i aplikacjach z App Store, automatyczne logowanie do hot spotów. iPhone OS 3.0, który będzie dostępny w do bezpłatnego pobrania w lecie, udostępni także nową aplikację do notatek głosowych oraz rozbudowaną funkcję search dla najważniejszych aplikacji w telefonie (Spotlight). Klienci będą mogli korzystać z nowej aplikacji Stock oraz współdzielić swoje kalendarze (CalDAV) oraz synchronizować je z aplikacjami iCal, Yahoo, Google and Oracle

Obecnie w App Store jest dostępnych 25 tys. aplikacji dla klientów w 77 krajach. Developerzy mają tym samym dostęp do ponad 30 mln użytkowników iPhone i IPod touch. Developer otrzymuje 70% z ustalonej ceny za aplikację.

Funkcja MMS będzie dostępna wyłącznie w telefonach iPhone 3G.

Galeria zrzutów z ekranu nowej wersji systemu znajduje się tutaj

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  zawiasa pisze: 2009-03-18 09:47
  I bez tych nowości Iphone jest rewelacyjny. Zalety przeważają nad wadami. Ciekawe do czego przyczepią się teraz zazdrośnicy którzy go nie mają.
  0
 • Users Avatars Mini
  kosskoss pisze: 2009-03-18 09:53
  A do czego się mają przyczepić? Jeżeli iPhone stanie się wreszcie pełnowartościowym produktem, rozważę możliwość kupna. Póki co jest to tzw. piece of shit.
  0
 • Users Avatars Mini
  spiro pisze: 2009-03-18 14:28
  to iphone ktory jest urzadzeniem muzycznym nie obslugiwal stereo po BT????????? o losie... ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  x pisze: 2009-03-18 17:33
  # Będzie można za pomocą Bluetooth połączyć dwa iPhony, np. aby pograć w grę. # A2DP dla Bluetooth. # Możliwość korzystania z iPhona 3G jako modemu. Szczegóły zostaną omówione jeszcze z poszczególnymi operatorami.
  0
 • Users Avatars Mini
  x pisze: 2009-03-18 17:33
  # Możliwość kasowania pojedynczych SMS-ów i przekazywania wiadomości do innych osób. # Nowy program do robienia notatek głosowych. # Pozioma klawiatura. # Możliwość przeszukania zawartości całego telefonu.
  0
 • Users Avatars Mini
  x pisze: 2009-03-18 17:36
  jednym slowem WoW! :) normalnie smsa idzie wykasowac! a mozna juz wyslac wiecej niz jeden zalacznik w emailu ?
  0
 • Users Avatars Mini
  RastaMan pisze: 2009-03-18 18:07
  freszcie! :D
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: