Jest kolejna nowość w aplikacji Mapy i Apple Music

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Jest kolejna nowość w aplikacji Mapy

Apple wprowadza nową funkcję wyszukiwania koncertów muzycznych w Apple Music i aplikacji Mapy.

Redaktorzy Apple Music przygotowali ponad 40 przewodników w aplikacji Mapy, w których przedstawiono najlepsze miejsca z koncertami na żywo w największych centrach kulturalnych świata. Zasoby są dostępne dla następujących miast w Ameryce Północnej: Chicago, Detroit, Los Angeles, Nashville, Nowy Jork i San Francisco; w Europie: Berlin, Londyn, Paryż i Wiedeń; w regionie Azji i Pacyfiku: Tokio, Melbourne i Sydney; a także w Ameryce Łacińskiej: Meksyk (miasto).

Oprócz tego przewodniki Apple Music pozwalają fanom na przeglądanie nadchodzących wydarzeń w wybranych miejscach bezpośrednio z poziomu Map. Umożliwia to moduł odkrywania koncertów w aplikacji Shazam – jedno z nowych rozwiązań, o które wzbogacono Shazam ostatniej wiosny. Moduł wykorzystuje informacje o koncertach udostępnianie na platformie Bandsintown, serwisie do odkrywania artystów i polecanych wydarzeń.

W Apple Music przygotowano też nową sekcję Set Lists, w której fani mogą dowiedzieć się więcej o najważniejszych trasach koncertowych, przeczytać o ich realizacji i odsłuchać przygotowane setlisty. Oprócz tego w aplikacji będzie można teraz przeglądać nadchodzące występy wybranych artystów w swojej okolicy – wystarczy uruchomić moduł odkrywania koncertów na platformie Shazam.

Sekcja Set Lists w Apple Music pozwala zapoznać się z setlistami z wybranych tras koncertowych i sprawdzić nadchodzące wydarzenia bezpośrednio w aplikacji Mapy.

Przewodniki Apple Music będą udostępniane od dzisiaj w aplikacji Mapy na stronie apple.co/MusicVenues.

Sekcja Set Lists w Apple Music jest dostępna od dziś na stronie apple.co/setlists.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: