Jest nowa wersja aplikacji MyŠkoda - trzeba mieć samochód wyprodukowany po lipcu 2020 roku

Newsy
Opinie: 0
Jest nowa wersja aplikacji MyŠkoda - trzeba mieć samochód wyprodukowany po lipcu 2020 roku

Jest nowa wersja aplikacji MyŠkoda.

Pojawiły się w niej nowe funkcje: Pay to Park, Pay to Fuel, a także Track & Explore.

Na wybranych rynkach wraz z aktualizacją pojawi się również program lojalnościowy dla użytkowników.

Integracja Powerpass z MyŠkoda usprawni proces ładowania samochodów elektrycznych, łącząc te usługi w jedną aplikację.

MyŠkoda oprócz kilku nowych funkcji zebranych w jednym miejscu, zyskała również bardziej intuicyjny wygląd. Zastosowano w niej odświeżoną stronę główną, poprawiono grafikę i widżet informacyjny, dzięki czemu korzystanie z niej jest jeszcze łatwiejsze. Użytkownicy modeli w pełni elektrycznych, hybrydowych typu plug-in i klasycznych układów napędowych uzyskują dostęp do nowych funkcji ułatwiających jazdę. Jest to możliwe dzięki inteligentnym usługom, takim jak Pay to Park i Pay to Fuel.

Wszystkie obecnie sprzedawane i mające się pojawić w niedalekiej przyszłości samochody współpracują z najnowszą aktualizacją, dotyczy to również modeli wyprodukowanych po lipcu 2020 r. zarówno z silnikami spalinowymi oraz hybrydowymi układami napędowymi typu plug-in. Osoby, które wcześniej korzystały z aplikacji MyŠkoda Essentials, mogą teraz przejść do nowej aplikacji MyŠkoda zachowując swoje dotychczasowe konto użytkownika.

Właściciele modeli wyprodukowanych do lipca 2020 r. będą nadal korzystać z aplikacji MyŠkoda Essentials.

Osoby oczekujące na dostawę samochodu Škoda docenią nową funkcję Track & Explore, która w czasie rzeczywistym dostarcza informacji na temat statusu produkcji ich pojazdu. Ponadto, w każdej chwili mogą sprawdzić konfigurację swojego samochodu. Dla klientów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Hiszpanii, którzy chcą poznać funkcje swojej nowej Škody, aplikacja daje również dostęp do filmów instruktażowych.

Ulepszona aplikacja MyŠkoda wprowadza także nowe, inteligentne usługi dla kierowców, którzy już otrzymali swój samochód. Aplikacja Pay to Park ułatwia proces rozpoznawania stref parkowania i płacenia za miejsce postojowe w różnych miastach Europy. Inna inteligentna funkcja Pay to Fuel umożliwia automatyczne płatności na wybranych stacjach paliw z pominięciem kolejki do kasy.

Ładowanie Powerpass zostało zintegrowane z aplikacją MyŠkoda, co w konsekwencji doprowadziło do dezaktualizacji starego oprogramowania. Nowa funkcja zapewnia dostęp do ponad 660 000 punktów ładowania w całej Europie, a jest to możliwe dzięki partnerstwu z ponad 870 dostawcami. Zarządzanie domowymi rozwiązaniami do ładowania, takimi jak ładowarki Škoda iV, dzięki MyŠkoda jest jeszcze prostsze. Ponadto aplikacja oferuje możliwość zarządzania planami ładowania, korzystania z funkcji Plug & Charge oraz przeglądania historii ładowania.

Dotychczasowi użytkownicy Powerpass mogą pobrać lub zaktualizować aplikację MyŠkoda, przejść do sekcji Powerpass i potwierdzić tożsamość za pomocą Škoda ID. Transfer danych przebiegnie automatycznie.

W apce będzie dostępne m.in. sprawdzanie stanu naładowania Škody Enyaq z domu lub aktywowanie klimatyzacji tuż przed wyjazdem.

MyŠkoda daje także dostęp do strony z najnowszymi artykułami ze świata Škody.

W Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Hiszpanii wprowadzono program lojalnościowy, umożliwiający zdobywanie punktów za ukończenie różnych wyzwań. Zdobyte punkty można wymienić na gadżety marki Škoda.

Aplikacja MyŠkoda – nowa jakość w mobilnym użytkowaniu samochodu

Aplikacja MyŠkoda – nowa jakość w mobilnym użytkowaniu samochodu

Aplikacja MyŠkoda – nowa jakość w mobilnym użytkowaniu samochodu

Aplikacja MyŠkoda – nowa jakość w mobilnym użytkowaniu samochodu

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: