Motorola Razr z premierą tydzień przed Samsungiem Flip 4

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Składany telefon Motorola Razr trafi na rynek tydzień przed Samsungiem Flip 4

Motorola oficjalnie zapowiedziała premierę swoich nowych flagowców na 2 sierpnia. Wydarzenie odbędzie się w Chinach i będzie dotyczyło dwóch urządzeń. Pierwszym z nich będzie trzecia generacja składanego smartfonu z serii Razr. To pierwszy składany model Motoroli po dwuletniej przerwie od czasu premiery Motorola Razr 5G we wrześniu 2020 roku. Zapewne nie ma tym żadnego przypadku, że termin został wyznaczony na tydzień przed zapowiadaną premierą Samsung Galaxy Filp 4, która odbędzie się 10 sierpnia. Składane telefony Samsunga dzierżą niekwestionowaną palmę pierwszeństwa pod względem popularności.

Przecieki mówią, że tym razem Motorola Razr otrzyma flagową specyfikację, a nie średniopółkową, jak miało to miejsce ostatnio. Mówi się o procesorze Snapdragon 8 Gen 1, ekranie z odświeżaniem 120Hz, 12GB RAM, nawet 512 GB miejsca na system i pliki,  głównym aparacie 50MP ƒ/1.8, oraz 13 megapikselowym aparacie szerokokątnym, spełniającym także rolę aparatu do zdjęć makro. Czas pokaże, czy plotki się potwierdzą.

Drugim zapowiadanym telefonem ma być Motorola X30 Pro, który to telefon jako pierwszy na rynku ma korzystać z matrycy aparatu o rozdzielczości aż 200 megapikseli. Motorola X30 Pro ma także być wyposażona w procesor Snapdragon 8 Gen 1, a ekran ma mieć przekątną 6,67 cala. Według plotek Motorola X30 Pro ma rywalizować cenowo z Samsungiem S22 Ultra.

Nie wiadomo na razie nic o datach premier na rynku europejskim – zapowiada premiera dotyczy wyłącznie rynku chińskiego.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: