Koniec Play NEXT

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Zmiany w Play NEXT

PLAY poinformował użytkowników oferty Play NEXT, że przeniesie ich za miesiąc (17.01) do Play na Kartę.

Taryfa Twój Play NEXT stanie się pakietem NEXT SOLO XXL. Cena usługi to 40 zł/mies. - 5 zł mniej niż w Play NEXT. W pakiecie będą nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 50 GB (po ich zużyciu prędkość spadnie do 1Mb/s).

Komunikat z 16 grudnia 2021 r. o zmianie oferty z Play NEXT na Play na kartę dla obecnych klientów oferty Play NEXT

17 stycznia 2022 r. Play NEXT zmienia się w Play na kartę. Oznacza to kilka zmian w tym, jak korzystasz z usług Play na Twoim numerze:

1) Twoja oferta zmieni się w ofertę Play na kartę

17.01.2022 przenosimy wszystkie numery z aktywną subskrypcją w Play NEXT do oferty Play na kartę. Gdy Twój numer zostanie przeniesiony, nadal będziesz korzystać ze swojego pakietu (nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 50 GB). Jeśli po tym dniu go wyłączysz, możesz korzystać z usług, rozliczając się jednostkowo za minutę czy SMS według taryfy Formuła Play na kartę.

W tym dniu ustawimy okres ważności Twojego konta na 60 dni. Potem będziemy go przedłużać po każdym doładowaniu, zgodnie z zasadami opisanymi w cenniku.

Szczegółowy opis oferty Play na kartę (dostępne usługi, ceny, zasady doładowań) znajdziesz w:

2) W Play na kartę Twój pakiet będzie tańszy o 5 zł miesięcznie

Twój pakiet Play NEXT za 45 zł stanie się pakietem NEXT SOLO XXL w Play na Kartę, a w nim będziesz mieć:

  • niższą cenę – obniżamy opłatę za pakiet do 40 zł (zamiast 45 zł),
  • nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 50 GB z pełną prędkością – bez zmian,
  • dostęp do internetu z prędkością obniżoną do 1Mb/s, gdy przekroczysz 50 GB – to nowość, nie było tego w Play NEXT,
  • dostęp do technologii 5G (jeśli jesteś w zasięgu 5G i masz telefon z funkcją 5G) – to też nowość.

Pakiet NEXT SOLO XXL jest cykliczny, czyli będzie się odnawiać co miesiąc. Wystarczy, że będziesz mieć min. 40 zł na swoim koncie w Play na kartę. Szczegółowy opis pakietu znajdziesz w regulaminie Oferty NEXT SOLO XXL w Play na Kartę (PDF).

Możesz również wyłączyć pakiet, zmienić go na inny lub dokupić usługi dodatkowe dostępne w taryfie Formuła Play na kartę.

3) Zachowasz pieniądze zgromadzone w Skarbonce

Jeśli masz coś w Skarbonce w Play NEXT, przeniesiemy to na Twoje konto w Play na kartę (jako „Pakiet Złotówek”). Saldo w Play na kartę sprawdzisz kodem *101# lub w aplikacji Play24.

4) Doładowujesz konto, tak jak Ci najwygodniej

W Play na kartę pakiety cykliczne i każde inne usługi opłacasz ze środków, które masz na koncie w Play.

Aby zasilić konto, możesz:

  • ustawić cykliczne doładowania – co miesiąc lub na dzień przed odnowieniem pakietu. Wystarczy, że w aplikacji Play24 włączysz automatyczne doładowania i dodasz kartę płatniczą – więcej na www.play.pl/doladowania-cykliczne
  • doładowywać konto jednorazowo, kiedy tylko chcesz, np. w aplikacji Play24 lub przez stronę https://doladowania.play.pl/

Wszystkie inne metody doładowań znajdziesz na stronie https://www.play.pl/pomoc/na-karte/jakdoladowac-karte.html

5) Możesz korzystać z aplikacji Play24

Gdy przeniesiemy Twój numer do Play na kartę, Twoja karta płatnicza zostanie usunięta, a aplikacja Play NEXT nie będzie dla Ciebie już dostępna. Jej funkcję przejmie aplikacja Play24. Wystarczy pobrać ją na swój telefon w Google Play lub App Store i zalogować się swoim numerem.

W aplikacji Play24 możesz w pełni zarządzać swoim kontem: sprawdzać stan środków, zasilać konto, a także dowolnie modyfikować swoją ofertę i usługi.

6) Możesz mieć przeniesiony numer także, jeśli teraz Twoja subskrypcja jest zawieszona

17.01.2022 przenosimy wszystkie numery z aktywną subskrypcją.

Twój numer ma zawieszoną subskrypcję, a chcesz korzystać z oferty Play na kartę?

  • do 16.01. 2022 możesz ponownie włączyć subskrypcję w aplikacji Play NEXT – po prostu kliknij w przycisk „Przywróć subskrypcję”,
  • po 16.01.2022 skontaktuj się z Obsługą Klienta, a my Cię przeniesiemy. Zrób to w ciągu 90 dni od dnia zawieszenia Twojej subskrypcji, potem zmiana nie będzie już możliwa.

7) Nic na siłę! Możesz zrezygnować, jeśli nie chcesz korzystać z numeru na zmienionych zasadach

Jeśli ta zmiana Ci nie odpowiada, możesz zrezygnować.

Masz aktywną subskrypcję i nie chcesz, aby Twoja oferta zmieniła się automatycznie w Play na kartę? Najpóźniej do 16.01.2022 zrezygnuj z subskrypcji w aplikacji Play NEXT (przycisk „Rezygnuj z subskrypcji”). Do końca cyklu Twojej subskrypcji będziesz korzystać z niej na dotychczasowych zasadach.

Twój numer już jest zawieszony lub będzie zawieszony od 17.01.2022? Nie musisz nic robić, wyłączymy Twój numer po 90 dniach od zawieszenia.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: