Konkurs dla kibiców piłki nożnej w Erze

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 1

21 marca 2001 rozpoczyna się pierwsza edycja Piłkarskiego Konkursu SMS-owego. Jeżeli jesteś kibicem i będziesz uczestniczył wraz z polską reprezentacją w eliminacjach do Mistrzostw Świata w piłce nożnej masz szansę na wygranie wielu atrakcyjnych nagród. Wystarczy wysłać dwa SMS na numer 1234: jeden z przewidywanym wynikiem meczu, drugi z hasłem, które zagrzeje do walki polskich piłkarzy.

UWAGA!
SMS z przewidywanym wynikiem musi mieć format: Px:Yx
Px - x oznacza ilość goli zdobytych przez reprezentację Polski
Yx - Y jest pierwszą literą nazwy państwa (N, A, B, U lub W), z reprezentacją którego rozgrywamy mecz, x ilość goli zdobytych przez tą reprezentację
SMS z hasłem musi mieć format: *hasło
SMS musi być wysłany z Twojego telefonu w sieci Era.

Konkurs trwa od 21 marca 2001 do 5 października 2001 i jest podzielony na siedem edycji.
pierwsza edycja: od 21 do 23 marca włącznie - przewidywania dotyczyć będą meczu Norwegia - Polska

druga edycja: od 21 do 27 marca - mecz Polska - Armenia

trzecia edycja: od 21 maja do 01 czerwca - mecz Walia - Polska

czwarta edycja: od 21 maja do 05 czerwca - mecz Armenia - Polska

piąta edycja: od 20 do 31 sierpnia - mecz Polska - Norwegia

szósta edycja: od 20 sierpnia do 04 września - mecz Białoruś - Polska

siódma edycja: od 24 września do 05 października - mecz Polska - Ukraina

Po zakończeniu siódmej edycji konkursu Komisja Konkursowa wybrana przez PTC zweryfikuje spełnienie kryteriów konkursowych przez poszczególnych uczestników konkursu i wyłoni zwycięzców do dnia 30 listopada 2001r.

W konkursie do wygrania są następujące nagrody:

 • Nagroda główna: bilety dla dwóch osób na mecz finałowy Mistrzostw Świata w piłce nożnej, który odbędzie się w 2002r (wraz z przelotem i pobytem). Nagrodę tę otrzyma osoba, która jako pierwsza w minimum pięciu edycjach przewidzi prawidłowo wyniki spotkań (w przypadku zgłoszenia przez uczestnika więcej niż jednej propozycji wyniku brana pod uwagę będzie poprawna). Nagroda zostanie przekazana w styczniu 2002r.

 • Nagrody pocieszenia: dwie konsole play station II firmy Sony. Nagrody te otrzymają dwie osoby, które przewidzą jako drugie w kolejności wyniki co najmniej pięciu spotkań (w przypadku zgłoszenia więcej niż jednej propozycji brana pod uwagę będzie poprawna).

Po każdej edycji konkursu Komisja Konkursowa powołana przez PTC wybierze najciekawsze hasło spośród haseł wysłanych przez osoby, które prawidłowo przewidziały wynik meczu i wysłały hasło zagrzewające do walki polską reprezentację.

Nagrody do wygrania w każdej edycji konkursu:

 • Nagroda główna: telefon Siemens SL45. Nagrodę tę otrzyma osoba, która przewidzi prawidłowo wynik meczu w danej edycji i wyśle najciekawsze hasło zagrzewające do walki polską reprezentację.

 • Nagrody pocieszenia: pakiety kibica. Nagrody te otrzyma 10 osób, które przewidzą prawidłowo wynik meczu w danej edycji i wyślą najciekawsze hasła zagrzewające do walki polską reprezentację jednak nie tak ciekawe jak osoba w punkcie powyżej.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-03-21 14:27
  Konkurs ciekawy, tylko po co zmuszać wiarę do wymyślania haseł... Działom marketingu jest to na rękę, bo zwalnia ich z części roboty (wymyslania haseł)...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: