Majowe promocje HUAWEI

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Majowe przyjemności od HUAWEI

W sklepie internetowym huawei.pl ruszyła akcja „Majowe przyjemności od HUAWEI”.

Do 28 maja możemy kupić wybrane smartwatche oraz słuchawki w niższych cenach. Dostępne są też promocyjne zestawy z tymi urządzeniami. Dodatkowo do niektórych produktów Huawei dorzuca prezenty.

Osoby szukające smartwatcha mają do wyboru pięć opcji.

Pierwsza z nich to HUAWEI Watch GT 3 (42 mm) Elegant w wersji ze złotą, metaliczną bransoletą, którego cena jest o 100 zł niższa od ceny detalicznej i wynosi teraz 1199 zł.

Drugą jest HUAWEI Watch GT 3 (42 mm) Active w białym kolorze, którego cena została obniżona do 999 zł (sugerowana cena detaliczna: 1099 zł). Kupujący otrzymają również w prezencie dodatkowy pasek.

Dostępne są też zestawy z jednym z powyższych zegarków i smartwatchem HUAWEI Watch GT 3 (46 mm) Active za 799 zł. Poza zestawem jego promocyjna cena wynosi teraz 899 zł, czyli jest o 10% niższa od ceny detalicznej. Do niego można również dokupić smartwatch HUAWEI Watch GT 3 (42 mm) Active za 799 zł oraz dodatkowy pasek za 9,90 zł. Przy zakupie dowolnego z tych zegarków, warto go nabyć w zestawie ze słuchawkami HUAWEI FreeBuds SE za 149 zł oraz wagą HUAWEI Scale 3 Bluetooth Edition za 49 zł.  

Poszukujący budżetowej wersji zegarka mogą skorzystać z oferty na HUAWEI Watch Fit 2 Active w wersji czarnej oraz różowej, której cena wynosi teraz 549 zł. Dodatkowo w zestawie można nabyć kolejny za jedyne 499 zł oraz słuchawki HUAWEI FreeBuds SE za 149 zł.

349 zł kosztują teraz słuchawki HUAWEI FreeBuds 5i. Ich cenę obniżono o 50 zł i jeszcze dodano prezent w postaci etui ochronnego. Ponadto drugą parę można nabyć o 100 zł taniej, dzięki czemu łącznie kosztować będą 598 zł zamiast 798 zł.

Produkty w promocji „Majowe przyjemności od HUAWEI”:

Majowe przyjemności od HUAWEI

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: