Małysz wystąpi w reklamie Idei

Newsy
Opinie: 2

Rzecznik prasowy PTK Centertel Jacek Kalinowski potwierdził nam informację o wystąpieniu Adama Małysza w kampanii reklamowej Idei.

Rzecznik Idei napisał:
Pragnę potwierdzić ze jest to prawda. Agencja CP/DDB pracująca dla nas wykonała zdjęcia z udziałem Adama Małysza i obecnie przygotowuje kampanię reklamową, która wkrótce zaistnieje w mediach. Będzie ona powiązana z promocja nowego telefonu oraz wejściem nowej usługi do oferty Idea Optima. Kampania odbywać się będzie pod hasłem "Choć wiele zmieniło się ostatnio w moim życiu - nadal jestem taki sam" i akcentować będzie zalety sieci Idea, której nasz najlepszy skoczek narciarski, p. Adam Malysz jest abonentem.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2001-11-29 08:43
  A sam Malysz dostal od Idei 8210 z otwartym rachunkiem! Jezeli dobrze pamietam to jego numer to 501 44 45 47, moge sie mylic bo z gratulacjami dzwonilismy w 02.2001!
  0
 • Users Avatars Mini
  mooby pisze: 2004-08-05 21:51
  Idei napisał: Pragnę potwierdzić ze jest to prawda. Agencja CP/DDB pracująca dla nas wykonała zdjęcia z udziałem Adama Małysza i obecnie przygotowuje kampanię reklamową, która wkrótce zaistnieje w mediach. Będzie ona powiązana z promocja nowego telefonu oraz wejściem nowej usługi do oferty Idea Optima. Kampania odbywać się będzie pod hasłem "Choć wiele zmieniło się ostatnio w moim
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: