Samsung ma collaba z Przybylskim - modelem Żabson

Newsy
Opinie: 0
Mariusz Przybylski i Samsung łączą siły

Mariusz Przybylski stworzył limitowaną kolekcję oraz akcesoria do Z Flip4.

W wybranych kreacjach projektanta zaprezentowanych podczas pokazu uwzględniono specjalne miejsce na ekspozycję smartfonu, dzięki czemu Galaxy Z Flip4 może stać się integralną częścią stylizacji. Podczas pokazu kolekcji Night Rider na wybiegu w roli modela zadebiutował Żabson – ambasador Samsunga w Polsce.

Dodatkowo smartfon Galaxy można również spersonalizować za pomocą dedykowanych akcesoriów w dwóch modnych motywach TRIBAL i BODY PARTS. Premierowe akcesoria można było zobaczyć w specjalnej strefie Samsung podczas pokazu Night Rider.

Zestawy limitowanych akcesoriów dla Galaxy Z Flip4 by MARIUSZ PRZYBYLSKI dostępne są na stronie samsung.pl oraz będą dostępne w wybranych salonach Samsung Brand Store od 16.11.2022 r.. Każdy zestaw zawiera klasyczne przezroczyste etui Clear Cover z pierścieniem oraz akcesoria do personalizacji zaprojektowane przez Mariusza Przybylskiego: pasek cross body oraz 2 arkusze naklejek.  Zestaw pozwala stworzyć własny, unikatową stylizację dla Galaxy Z Flip4. Zakup możliwy od 10.11 do 31.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Akcesoria dostępne w kolorze żółtym lub różowym. Samsung nie gwarantuje, który kolor otrzyma klient.

Nasz test smartfonu Samsung Galaxy Z Flip 4 jest tutaj

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: