Mobilking informuje o zasięgu UMTS/HSDPA w Erze

Newsy
Opinie: 7

Mobilking na swojej stronie internetowej opublikował interaktywną mapę zasięgu usług transmisji danych sieci Era. Mapa znajduje się pod adresem: http://www.mobilking.pl/gdzie-kupic.html

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  asd pisze: 2008-08-06 19:14
  Heh... Era nie ma takiej mapy, a Mobilking ma :P
  0
 • Users Avatars Mini
  kotq pisze: 2008-08-06 22:23
  nawet mniejsza o mapa kto ma kto nie:) era zawsze wyrazala swoj zasieg w % pow. kraju, ale teraz tak, patrzenawet na morzu mamy zasieg:P ale zasieg naprawde maja dobry, co do gsm to nie powiem zlego slowa o erze, co do netu i umts itd, 40km od wawy na zachod necik chodzi praktycznie tak samo jak w wawie takze jest dobrze nawet bardzo
  0
 • Users Avatars Mini
  Ech pisze: 2008-08-07 09:44
  Ta mapa to pic na wode, patrzac na Wieliczke, ktora wedlug mapy cala jest w zasiegu 3g moge stwierdzic ze to wierutne klamstwo. Sektory sa ustawione tylko na centrum i w strone krakowa wiekszosc miasta nawet nie ma jednej kreski w 3g wiec po co oszukiwac ??/ Po co kłamac ?
  0
 • Users Avatars Mini
  enrice pisze: 2008-08-07 14:48
  Era zawsze jest krytykowana za najgorszy zasieg, ale jest wiele miejsc gdzie maja lepszy zasieg nawet od Plusa. U mnie na przyklad w Plusie zasieg 3G jest tylko na zewnatrz budynku, a w erze mam wszystkie kreski zasięgu 3G w pomieszczeniu, a polaczenia w HSDPA dochodza do 2,2Mbps, podczas gdy w plusie przelacza sie na wolny EDGE.
  0
 • Users Avatars Mini
  biotyt pisze: 2008-08-07 16:01
  Pojeździj sobie trochę po Polsce to zobaczysz ten "wspaniały" zasięg Ery. U mnie w domu też Era ma dobry zasięg, ale w wielu miejscach tego zasięgu nie ma nawet w mieście wewnątrz starych kamienic w centrum. Przerzuciłem się na Orange, też zdarzają się dziury, ale wyraźnie mniej niż w Erze. Poza tym sie Ery dziwnie się zachowuje, mając nawet widoczność wzrokową z nadajnikiem telefon nie łapie w pełni zasięgu bywa, że łapie z dalszego! W Plusie i Orange takie problemy nie występują.
  0
 • Users Avatars Mini
  gadanie pisze: 2008-08-08 01:21
  Poza tym nadajnik Plusa i Orange dziwnie się zachowuje, mając nawet widoczność wzrokową z nadajnikiem telefon nie łapie w pełni zasięgu bywa, że łapie z dalszego! W Erze takie problemy nie występują.
  0
 • Users Avatars Mini
  bodopl pisze: 2008-08-13 03:27
  w Warszawie od 6 lat nie mam zasiegu ery - a reklamacje spływają po nich jak woda po kaczorach. Twierdzą że specyfiką sieci Era jest zasie na zewnątrz budynków a nie w środku - na pytanie czy na rozmowy przychodzące mam czekać w śniegu przed domem już nie odpowiedzieli (w tym samym miejscu Plus i Orange mają zasięg na maksa)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: