MOBILKING odwiedził warsztat samochodowy

Newsy
Żródło: MOBILKING
Opinie: 6

26 września MOBILKING odwiedził warsztat samochodowy Ryszarda Siedleckiego w Jaworznie koło Katowic, aby oficjalnie wręczyć mu nagrodę w postaci biletu na mecz FC Barcelona z Atletico Madrid. Pan Ryszard wybierze się do Barcelony wraz z bratem już 4 października br. i jeszcze tego samego dnia obejrzą jedną z najlepszych drużyn na świecie na legendarnym stadionie Camp Nou.

MOBILKING ogłosił ufundowanie nagrody dla 100 tysięcznego klienta jeszcze w lipcu br. Pod koniec sierpnia okazało się, że 100 tysięczną kartę operatora aktywował Ryszard Siedlecki z Żor. Kartę MOBILKING nabył w sklepie Żabka w Zabrzu podczas odwiedzin u brata. Nie wiedział wtedy o konkursie, ani o możliwości wyjazdu na mecz do Barcelony. Na co dzień jest mechanikiem samochodowym i pracuje wraz z bratem w warsztacie w Jaworznie. Wiadomość o nagrodzie MOBILKING kompletnie go zaskoczyła. Jest oddanym fanem Górnika Zabrze, a w Lidze Mistrzów kibicuje właśnie FC Barcelonie.

„Jeszcze nigdy niczego w życiu nie wygrałem. Od lat gram w lotka i nic. A tu taka niespodzianka. Ledwie kupiłem kartę MOBILKING, a parę godzin później otrzymuje telefon, że jadę do Barcelony i to na mecz FC Barcelona, którą do tej pory mogłem oglądać tylko w telewizji. Jestem niezmiernie szczęśliwy. Do Hiszpanii jadę z bratem. To nie tylko moja rodzina, ale i najlepszy kumpel. Na pewno będziemy się dobrze bawić” – mówi Ryszard Siedlecki.

Ryszard Siedlecki wraz z bratem spędzi w Barcelonie dwa dni. Wylot jest zaplanowany na 4 października w sobotę, a przylot z powrotem do Polski w poniedziałek 6 października. MOBILKING swojemu rekordowemu klientowi prezentuje przelot w obie strony liniami lotniczymi, zakwaterowanie w czterogwiazdkowych hotelu tuż nad morzem oraz bilety na mecz FC Barcelony.

„MOBILKING traktuje swoich klientów wyjątkowo. Który operator oprócz nas daje możliwość swoim użytkownikom wyjazdu z kumplami na taki mecz jak FC Barcelony na Camp Nou? Nie mamimy pustymi sloganami bez pokrycia. Jeśli MOBILKING coś obiecuje, to dotrzymuje słowa. W lipcu br. zapowiedzieliśmy, że nasz 100 tysięczny klient pojedzie do Barcelony. Dziś spełniamy naszą obietnice. Cieszymy się, że właśnie Ryszard pojedzie do Hiszpanii. Jest przecież wielkim fanem futbolu. Dobrze go poznaliśmy i cieszymy się, że jest potwierdzeniem powiedzenia: wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!” – mówi Sebastain Tołwiński, PR manager MOBILKING.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  MacGod pisze: 2008-10-04 14:28
  Czy to zwykły przypadek, że trafiło akurat na warsztat samochodowy, a nie na np. zakład fryzjerski dla pań albo gimnazjalistę z Koluszek...?
  0
 • Users Avatars Mini
  Merlin pisze: 2008-10-04 15:10
  Nie, ten pan naprawiał mi kiedyś samochód więc dostał gratis ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Merlin pisze: 2008-10-04 15:51
  Nie, ten pan naprawiał mi kiedyś samochód więc dostał gratis ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  rdir pisze: 2008-10-06 11:58
  Klient pasuje do grupy docelowej mobilkinga z reklam: facet, meski zawod, lubi futbol ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  promedia pisze: 2008-10-06 14:19
  No tak... (bez urazy) niemedialne dla MK byloby gdyby 100 tys. klientem okazal sie np. facet pracujacy w przedszkolu, nauczyciel, 'pan z poczty', czy pobliskiego 'salonu urody', itp
  0
 • Users Avatars Mini
  tomy pisze: 2008-10-07 13:26
  widzę , że nie tylko mnie nie zdziwił zawód zwycięzcy :) ciekawe , kto tak naprawdę był tym 100.00 klientem :)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: