Nowa rodzina produktów Motorola edge dostępna w RTV EURO AGD

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Nowa rodzina produktów Motorola edge dostępna w RTV EURO AGD

RTV EURO AGD rusza z przedsprzedażą najnowszych smartfonów klasy premium marki Motorola. Modele edge 20 oraz edge 20 Pro dostępne są w salonach sieci i na euro.com.pl od 19 sierpnia br. To doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią świetne parametry techniczne i unikalny design.

Smartfony najnowszej serii Motorola Edge to zamknięte w zgrabnej obudowie potężne procesory, szybkie ładowanie baterii, znakomite aparaty fotograficzne. A to nie wszystko.

Ultracienki smartfon z łączem 5G

Nowa Motorola edge 20 to jeden z najsmuklejszych smartfonów 5G na rynku.

Jego nowoczesny kształt oraz opływowa obudowa, mająca niespełna 7 mm grubości zachwyci miłośników dobrego designu. Smartfon sprawdzi się także doskonale dla osób, które uwielbiają wysokiej jakości zdjęcia – podkreśla Paweł Piechniczek, Zastępca Kierownika Działu i Menedżer Produktu TELE w RTV EURO AGD.

Wyposażony jest w matrycę główną o parametrach 108 Mpix, ultraszerokokątny obiektyw, a także teleobiektyw z superzoomem, pozwalającym na 30-krotne powiększenie obrazu. Dzięki temu żadna chwila warta uwiecznienia nie umknie właścicielowi najnowszej Motoroli.

Motorola edge 20 ma wbudowany wydajny procesor Qualcomm z szybszymi o nawet 55% funkcjami graficznymi i obliczeniowymi w porównaniu z urządzeniami Motorola edge pierwszej generacji. Ultraszybki procesor Qualcomm Snapdragon 778G obsługuje łączność Wi-Fi 6 i doskonale radzi sobie z obsługą 5G. Smartfon posiada domyślnie wbudowaną pamięć o pojemności 128 GB, dzięki czemu użytkownik ma mnóstwo miejsca na zapisywanie zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości, a także gier czy muzyki.

Dobrą wiadomością dla osób, które wymagają od urządzenia gotowości niemal 24/7 jest bateria o pojemności 4000 mAh, dzięki której smartfon działa dłużej niż cały dzień. Dodatkowo, technologia TurboPower 30 W umożliwia szybkie ładowanie i zapewni energię na kolejne 8 godzin działania już po 10 minutach ładowania – wyjaśnia Paweł Piechniczek, Zastępca Kierownika Działu i Menedżer Produktu TELE w RTV EURO AGD.

Precyzja działania i design w jednym telefonie

Dla jeszcze bardziej wymagających użytkowników Motorola stworzyła model edge 20 Pro.

Ten model docenią szczególnie miłośnicy doskonałej jakości zdjęć i filmów, a także błyskawicznego przesyłu danych, dzięki technologii 5G – mówi Paweł Piechniczek, Zastępca Kierownika Działu i Menedżer Produktu TELE w RTV EURO AGD.

Specyfikacja fotograficzna edge 20 Pro łączy w sobie aparat o rozdzielczości 108 Mpix z teleskopowym 50-krotnym zoomem. Aparat daje ogromne możliwości, dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi z wbudowaną funkcją Macro Vision, która umożliwia ekstremalne, 5-krotne zbliżenie do obiektu, nawet na odległość 3 cm. To pozwala na robienie efektownych zdjęć potraw, dzieł sztuki czy przyrody. Pozwala on uchwycić znacznie więcej i z większą szczegółowością bez względu na to, jak daleko lub jak blisko znajduje się fotografowany obiekt. Aparat w edge 20 Pro to nie tylko możliwość robienia fantastycznych zdjęć, lecz także nagrywania filmów w kinowej rozdzielczości 8K.

Motorola edge Pro to pierwszy smartfon Motoroli z ekranem z częstotliwością odświeżania 144 Hz, która jest o 140% szybsza niż jeszcze kilka lat temu, gdy standard branżowy wynosił wówczas 60 Hz. Wynik ten przenosi wrażenia wizualne gier czy filmów akcji na zupełnie inny poziom.

Motorola edge 20 pro to urządzenie obsługujące nie tylko 5G, lecz również łączność nowej generacji Wi-Fi 6. Potrzebną do obsługi tych systemów moc zapewnia ultraszybki procesor Qualcomm Snapdragon 870. Wbudowana pamięć o pojemności 256 GB oferuje ogrom miejsca na zdjęcia, filmy, gry i muzykę, a pamięć operacyjna najnowszej generacji o pojemności 12 GB sprawia, że smartfon działa niezwykle płynnie.

Podobnie jak model edge 20, nowy edge 20 pro także wyposażony jest w technologię TurboPower 30, która zapewnia mu z kolei aż 9 godzin działania po zaledwie 10 minutach ładowania.

Nowe smartfony Motoroli to naprawdę mocne produkty, które można śmiało zaliczyć do klasy premium. Mają nie tylko świetne parametry, ale też nowoczesne wzornictwo – dodaje Paweł Piechniczek, Zastępca Kierownika Działu i Menedżer Produktu TELE w RTV EURO AGD.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: