MVNO Dialogu oparte na systemie firmy Alcatel-Lucent

Newsy
Żródło: Alcatel-Lucent
Opinie: 3

Telefonia Dialog wybrała konwergentny system taryfikacji on-line Alcatela-Lucenta do realizacji usług świadczonych w modelu wirtualnego operatora sieci mobilnej.

Rozwiązanie 8610 Instant Convergent Charging (ICC) firmy Alcatel-Lucent, oparte na otwartej platformie usługowej OSP (Open Services Platform), umożliwi firmie Dialog rozbudowę oferty usług konwergentnych o mobilne usługi typu prepaid i postpaid. Alcatel-Lucent zintegruje również platformę z siecią szkieletową operatora komórkowego, na którego infrastrukturze opierają się usługi mobilne firmy Dialog.

W ramach kontraktu, Alcatel-Lucent wdroży platformę do realizacji usług zawierającą rozwiązania 8610 Instant Convergent Charging oraz 5900 Specialised Resource Point, obsługującą funkcje IVR. Alcatel-Lucent dostarczy również system 8985 Mobile Provisioning System oraz podsystem NGN oparty na rozwiązaniu 5020 Media Gateway Controller oraz 7515 Media Gateway firmy Alcatel-Lucent, który obsługuje aplikacje OSP wykorzystujące technologię SIP.

Konwergentny system taryfikacji on-line firmy Alcatel-Lucent, jest rozwiązaniem, które zostało już wdrożone u ponad 210 operatorów i obsługuje ponad 400 milionów abonentów na całym świecie.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  pisze: 2008-08-13 13:58
  ciekawe jak im to wypali? Może czeka nas kolejny mvno w stylu Mobilking :) byloby niezle.....ciekawe czy znajdziemy ich reklamy w telewizji?
  0
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2008-08-13 16:24
  czy dialog wybierze polkomtel?raczej tak,choc era uzyskała pare ciekawych kontraktów
  0
 • Users Avatars Mini
  gosc pisze: 2008-08-14 16:30
  o jakich kontraktach mowisz? Tymi podpisanymi z MVNO, z tego co się wlasnie orientuje to chyba wlasnie tylko mobliking ma z nimi podpisana umowe.......
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: