Na Lukoilu darmowe Tak Taki

Newsy
Żródło: Euronet
Opinie: 3

Bankomat 24/Euronet organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych we współpracy z Polską Telefonią Cyfrową oraz siecią stacji benzynowych Lukoil. Klienci, którzy zakupią elektroniczne kupony doładowujące Tak Tak za min. 50 zł poprzez terminal Euronetu w kasie stacji, otrzymają w prezencie zestaw startowy Tak Tak „9”. Promocja trwa od 1 do 31 października.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  biotyt pisze: 2008-10-02 22:47
  Pewnie już nie mają co robić z tymi starterami. Nikt pewnie nie chce się aktywować w TT. W końcu nie dziwne bo męczyć się z wysokimi stawkami przez kilka miesięcy gdy konkurencja oferuje już na starce lepsze warunki.
  0
 • Users Avatars Mini
  kotq pisze: 2008-10-02 23:07
  kazdy dobiera sobie takiego opa w ktorym ma najwiecej znajomych, trudno darmo zeby brac sobie karte orange jak wszyscy w plusie czy erze, co do tt to jest dobra oferta polaczenia sie, ja tak robilem ze swoja byla, taniej mi wychodzil staly kontakt tem mielismy tt:):);) fajne czasy... no dobra bo sie rozmarzylem wracajac do tematu, dobrze ze nie rozdaja za darmo i nie nabijaja sobie klientow jak inni, tylko zrobili konkretna oferte dla konkretnego punktu
  0
 • Users Avatars Mini
  remek pisze: 2008-10-03 15:44
  @ biotyt - to każda sieć nie ma co robić ze swymi starterami, bo każda organizuje tego typu promocję, nie wpsominając Playa, który rozdaje je na ulicy :) a TT przy dobrej znajomości oferty jest ok, dużo pakietów i usług, trzeba tylko troszkę pomysleć :)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: