Nowi członkowie zarządu TP

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 2

25 września 2008 r. Rada Nadzorcza TP S.A. powołała Ireneusza Piecucha i Piotra Muszyńskiego w skład zarządu. Ireneusz Piecuch objął stanowisko Członka Zarządu ds. Strategii Korporacyjnej i Rozwoju Biznesu, natomiast Piotr Muszyński - Członka Zarządu ds. Operacyjnych.

Ireneusz Piecuch, lat 44, ukończył studia wyższe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie aplikację sędziowską i radcowską w Warszawie. Na początku swojej kariery zawodowej pracował oraz był partnerem w kancelarii prawniczej. W latach 1995-2006 pracował w koncernie IBM zarówno w Polsce jak i za granicą, zajmując się między innymi negocjacjami kompleksowych projektów integracyjnych i outsourcingowych, pełniąc funkcję Członka Zarządu, Dyrektora Operacyjnego IBM Polska (2002-2004) oraz pracując przy budowie niszowych kanałów sprzedaży w regionie Europy Środkowej. W roku 2006 Ireneusz Piecuch został zatrudniony w TP S.A. na stanowisku Dyrektora Pionu Prawnego - Głównego Prawnika Grupy TP, a od maja 2007 do września 2008 roku na stanowisku Sekretarza Generalnego.

Piotr Muszyński, lat 45, ukończył studia wyższe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, kurs zarządzania przedsiębiorstwem w Polskiej Międzynarodowej Szkole Zarządzania Fundacji Polskiej oraz Zaawansowany Program Zarządzania organizowany przez IESE Business School, na Uniwersytecie Nawarry. Piotr Muszyński rozpoczął swoją karierę zawodową w roku 1990 w Eastern Europe Investment Ltd (EEI) jako wspólnik i kierownik projektu odpowiedzialny za strategię, marketing i rozwój biznesu. W roku 1993 dołączył do firmy REMA 1000 Poland Ltd jako Członek Zarządu - Dyrektor Zarządzający, a w latach 1999-2001 - Prezes Zarządu. Równolegle, w latach 1996-1998 był Członkiem Zarządu firmy Intersport Poland, biorąc udział w stworzeniu i operacyjnym uruchomieniu firmy. Piotr Muszyński został zatrudniony w TP S.A. w roku 2001, na stanowisku Dyrektora Pionu Obsługi Klienta. W roku 2005 objął stanowisko Dyrektora Dywizji Obsługa i Sprzedaż.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: