Nowoczesna TP S.A.

Newsy
Żródło: Puls Biznesu
Opinie: 4

TP SA zamierza przenieść do internetu 20 %  swoich zakupów dóbr ogólnych o wartości ok. 1 mld zł rocznie - poinformowała spółka na konferencji prasowej z okazji uruchomienia platformy handlu elektronicznego Marketplanet. Operatorem platformy jest spółka nowa spółka TP S.A. Otwarty Rynek Elektroniczny. Technologicznie przedsięwzięcie wspierają firmy SAP i CommerceOne. ORE podpisała też list intencyjny z firmą Prokom Softwarte, która wspomagać ma przygotowania platformy dla uczestników rynków wertykalnych w ramach platformy. TP SA jest pierwszym dużym klientem platformy. Większość transakcji w platformie Marketplanet odbywać się będzie na zasadach aukcji. Pierwsze odbyły się w marcu - handlowano usługami ochrony mienia. Ich wartość to niemal 50 mln zł, a uczestniczyły w nich 32 firmy.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Bartosz Wzorek pisze: 2001-04-19 16:59
  Niech lepiej wemzą sie za Siebie i kupią: nowe centrale, długi kabel dalekosiężny ( w światłwód nie wierze) rozbudują stare centrale (vide Samsungi) Bo jak tak dalej pójdzie to nie podłączą mi telefonu nawet za 10 lat
  0
 • Users Avatars Mini
  guma pisze: 2001-04-19 19:48
  Nowoczesna tepsa? To chyba niesmaczny żart!!! W Kaliszu (byłe miasto wojewódzkie) pracuje stara (bardzo stara) analogowa centrala!!! O podłączeniu się za jej pośrednictwem do internetu można zapomnieć. To ma być nowoczesność!!! W małych miastach i wsiach wokół Kalisza nie jest wcale lepiej. Zamiast zajmować się duperelami, wzieli by się za poprawę infrastruktury technicznej.
  0
 • Users Avatars Mini
  jeszcze cierpliwie o pisze: 2001-04-20 15:48
  A kogo to obchodzi, skoro nie mogą mi od lat założyć telefonu, a żeby było śmieszniej mieszkam w dużym mieście 100 metrów od linii telefonicznej. Oni mają tę samą śpiewkę, albo brak linii, albo numerów. Ciekawe jak to robią w normalnych krajach, że następnego dnia po złożeniu wniosku podłączają ci telefon. A może by tak ich bardziej doświadczonych zapytać?
  0
 • Users Avatars Mini
  HessUS pisze: 2001-04-21 04:22
  Jak Telekomuna jest nowoczesna to ja jestem Święty Mikołaj!!! No w Kielcach na brak central cyfrowych nie można narzekać (są tu ponoć Alcatele), ale to co robi z stałymi łączami do internetu, to już jest obłęd. Jak che sobie założyć stałe łącze, to za instalacje u providera płacę 400 zł, a w telekomunie za kabelek do mojego domu 500 zł, a miesięcznie telekomunie trzeba płacić jeszcze ok 200 zł, a co najfajniejsze łącza w Kielcach ma jeszcze tylko PKP!!! I czy to nie jest KOMUNA?
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: