Obniżka w Tele2

Newsy
Opinie: 1

Firma Tele2 obniżyła ceny swoich połączeń międzymiastowych o 19%. Dzięki obniżce klienci firmy Tele2 zapłacą za rozmowy międzymiastowe w dzień powszedni w godzinach szczytu o 37% mniej od abonentów Telekomunikacji Polskiej S.A.

 „Międzymiastowe rozmowy telefoniczne są w Polsce droższe o ponad 40% niż w krajach Unii Europejskiej – mówi Fredrik Nilsson, Dyrektor Generalny firmy Tele2 Polska – Firma Tele2 chce przedstawiać swoim klientom jak najkorzystniejszą ofertę cenową rozmów międzymiastowych, dlatego też zdecydowaliśmy się na obniżenie taryf.”

Obecnie Tele2 oferuje firmom i klientom indywidualnym jedne z najtańszych połączeń międzynarodowych, międzymiastowych oraz z telefonami komórkowymi w Polsce. Z usług telekomunikacyjnych (VoIP) mogą korzystać wszyscy mieszkańcy stref numerycznych 0-22, 0-58 oraz 0-61. W pierwszym półroczu 2001 roku oferta Tele2 będzie dostępna w kolejnych strefach numerycznych.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    mooby pisze: 2004-08-05 21:51
    Tele2 zapłacą za rozmowy międzymiastowe w dzień powszedni w godzinach szczytu o 37% mniej od abonentów Telekomunikacji Polskiej S.A. „Międzymiastowe rozmowy telefoniczne są w Polsce droższe o ponad 40% niż w krajach Unii Europejskiej – mówi Fredrik Nilsson, Dyrektor Generalny firmy Tele2 Polska – Firma Tele2 chce przedstawiać swoim klientom jak najkorzystniejszą ofertę cenową rozmów międzymiastowych, dlatego też zdecydowaliśmy
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: